"Клоуни": POSITIFF засудив чоловіків, що повиїжджали з України, та пояснив, чому лишився

27 квітня 2022, 16:25

Колишній колега співачки Наді Дорофєєвої за гуртом "Время и Стекло", Олексій "POSITIFF" Завгородній, як і більшість українських артистів, перебуває в Україні і займається гуманітарною допомогою.

В інтерв'ю програмі "По-своєму подкаст" артист засудив чоловіків, які виїхали з країни, та пояснив, чому лишився.

"Я знаю, що мені тут робити, і у мене є що робити... Якщо ми громадяни такої прекрасної країни, як Україна, якщо ти ще й хлопець, і кудись там намагаєшся виїхати чи щось ще... Це не до мене. Я розумів, що я буду тут", - наголосив він.

 
Завгородній залишився на батьківщині, щоби допомагати захисникам та біженцям

Олексій висловив свою думку стосовно колег, які покинули Україну.

"Це просто клоуни. Смішно. Родичі Софії Ротару намагалися виїхати. Маю багато знайомих, які на кордоні з Молдовою, вони казали: "Є багато різних історій про ваших артистів, що це просто капець", - розказав "Позитив".

За словами Завгороднього, на другий день війни він разом із родиною переїхав в Обухівський район.

 
На початку війни Олексій виїхав к Києва

"Ми пішли у місцеву тероборону, де була черга десь, ну там, я не знаю, 50 хлопців. Це вже було вже в Українці. Я не розумів, що робити далі. І я такий, блін, ну я ж не можу просто так сидіти, потрібно якось зрозуміти, що коїться. І тоді я пішов туди, в Українці, до тероборони", - розповів він.

На жаль артист і друзі з його команди отримали відмову, але вирішили волонтерити і займатися своїми професійними справами.

Наразі артист знаходиться на заході України, в Хмельницькій області, де допомагає українським військовим. Також він підтримує українських біженців. Нещодавно Олексій організовував концерт для дітей з зони бойових дій, які тимчасово перебувають у Львові.

Нагадаємо, раніше Завгородній порадував фанатів першим офіційним сольним треком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Творчі плани: соліст "Бумбоксу" Хливнюк приєднався до Територіальної оборони Києва

Денисенко зізналася, що не засуджує чоловіків, які зараз коло своїх жінок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів