"Будівлі взагалі нема": Могилевська вперше розказала, що окупанти зробили з її домом у Бучі

27 червня 2022, 10:45

Співачка Наталія Могилевська зізналася, що через вторгнення російських окупантів вона залишилася без домівки. Натомість доля під час війни зробила їй безцінний подарунок: взаємне кохання.

Трохи про свого обранця і про те, що вона побачила, приїхавши до свого будинку в Бучі, зірка розказала в інтерв'ю "Єдиним новинам".

"У будинку жили орки. Після того, як було все розкрадено - навіть капці, навіть постільна білизна, навіть матраси, навіть решітка з плити, тобто просто все, після того, як вони пішли, його іще й розбомбили. Тобто будівлі взагалі нема", - поділилася Могилевська.

 
Росіяни розграбували дім артистки
фото з instagram могилевської

"Наш дім - це наша душа, це як наша друга шкіра. І це настільки неприємно, коли інші люди торкаються брудними руками твого інтимного, це насильство, це як твоє тіло хтось торкає, настільки це боляче і неприємно, що я не можу передати. І говорити про це неприємно", - зізналася вона.

Зі слів Наталії, яка після 2014-го року року не виступала в росії, всі її справжні друзі відтоді повернулися до України. Із тих же, хто прийняв для себе рішення залишитися, ніхто жодного разу за чотири місяці війни їй навіть не зателефонував, остаточно зникнувши з життя зірки.

Разом із тим, Могилевська наголосила, що принципово не виступає з публічним засудженням деяких своїх колег.

"Я ніколи не даю оцінок, для мене це - базар, і я впевнена, що ті, хто хочуть "воювати", повинні іти на фронт", - сказала вона.

Зате співачка знає, що вона зробила би з володимиром путіним, якби мала таку нагоду.

 
Наругу над оселею Могилевська відчула неначе насильство над собою

"Ворога треба просто вбивати. Мовчки, без ненависті, спокійно і наповал. Контрольний у голову. Я непогано стріляю, я думаю, що я би просто мовчки його знищила і якомога більше людей поруч із ним, тому що на його зміну ще хтось такий же, як він, може прийти. А краще б вогнемет або танк якийсь. Просто щоби знищити одразу весь режим", - зазначила вона.

Могилевська захоплюється тим, що під час війни люди не втрачають здатності кохати.

"Я одна з тих. Я закохана під час війни. І це кохання... Він мене захищає... Ми буваємо в таких місцях, які так часто бомблять, що люди перейшли жити під землю, і ми під землею їм даємо концерти, і там дуже-дуже небезпечно бути, і він мені каже "Ти - моя героїня". Мені з ним не страшно, тому що - я вірю в це - він якийсь фартовий. В нього є зброя, і він мене захищає", - поділилася вона.

 
Про свого загадкового коханого Наталія розкаже вже після перемоги

Про свого коханого докладніше Наталія пообіцяла розказати після перемоги. Із її слів, вони познайомилися на початку війни, коли займалися вивезенням біженців, зокрема вагітної сестри артистки, до безпечніших місць. Цей чоловік не є військовим і не є публічною людиною. А ще він довгий час жив у Америці.

"Старший за мене, дуже красивий", - запевнила Могилевська.

Наталія сподівається та мріє, що колись у неї буде велика родина, з трьома-п'ятьма дітками. Після перемоги зірка, яка вже давно не вживає алкоголю, планує зробити виняток, а також суттєво відступити від своєї звичної дієти.

"З'їм мяса, з'їм сала, нап'юся горілки, не знаю, скільки я горілки вип'ю", - чесно анонсувала вона.

Нагадаємо, у травні Могилевська заспівала дуетом із "голосом ЗСУ".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Вперше за мою кар'єру": Могилевська показалася у підземному "закуліссі". ВІДЕО

"Я вдома, попри біль і втому": Могилевська презентувала проникливу пісню і кліп із кадрами війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів