Вікна забиті ДСП та снаряд на подвір'ї: Кондратюк розказав, як живе в домі, що постраждав від обстрілів росіян

1 липня 2022, 13:30

Продюсер Ігор Кондратюк у травні повернувся жити до свого будинку, який був пошкоджений внаслідок обстрілів російськими "Градами".

В якому стані його оселя під Києвом зараз, про рідних на тимчасово окупованій Херсонщині і про те, як він ставиться до того, що Євробачення-2023 відбудеться не в Україні, Кондратюк розповів у інтерв'ю "Суспільному".

Як зізнався Кондратюк, те, наскільки постраждав його дім, не порівняти з руйнуваннями в Бородянці.

 
Ігор Кондратюк уже повернувся до свого будинку під Києвом
фото з facebook кондратюка

"Я так розумію, що десь з-під Бишева стрільнули "Градом" у наш бік. Не знаю, куди саме цілили, тому що в нашому лісі впало кілька снарядів і один відхилився в бік мого будинку. Це така косметична історія: зруйновано кондиціонер, вибило вікна на стіні, пошкоджено саму стіну, але все відносно. Якби ж це було єдине, що зробили рашисти в Україні з житловим фондом. Але, на жаль, це не так", - зазначив він.

Про "прильот" продюсер дізнався через 10 хвилин від сусідів, які залишалися в селі. Адже Кондратюк із родиною поїхали, коли дізналися, що російські танки вже в 12 кілометрах від нього. Снаряд же досі залишається на подвір'ї.

"Ну вдома валяється воно. Такий собі раритет, сподіваюся, перший і останній. Ми не відбудовуємо стіну, бо вважаємо, що до кінця війни якось передчасно навіть вікна вставляти — ми їх забили ДСП і все, ніякої проблеми немає. Знову ж таки, у нас є дах над головою, електроенергія, гаряча вода, тому все відносно", - поділився він.

 
До кінця війни продюсер не планує вставляти вікна та лагодити пошкоджену стіну

Зі слів Кондратюка, з початку війни йому не зателефонував жоден зі знайомих артистів у росії. Навіть кум, Андрій Козлов зі "Что? Где? Когда" не дав про себе знати. Щоправда, вточнив продюсер, вони з ним майже перестали спілкуватися ще з 2014-го року.

Деякі родичі Ігоря наразі залишаються на окупованій частині Херсонщини.

"Страждають, чекають. Найближчі мої родичі виїхали, але там ще є досить багато рідні. Вони буквально кожен день чи тиждень сподіваються, що почнеться контрнаступ і Херсон звільнять, рідня живе на лівобережній частині. Північ міста, де я народився, звільнили, там є декілька звільнених сіл. Знаєте, воно болить, ти періодично думаєш: "Ну як так?", - зізнався він.

"Треба триматися і ні на хвилину не сумніватися, що Херсонщина потрібна Україні. Ми вас любимо і сподіваємось, що скоро приїдемо до вас в гості без блокпостів від рашистів на вільну українську землю", - наголосив Кондратюк, звертаючись до херсонців.

Що до Євробачення, то продюсер підкреслив, що навіть не сумнівався в тім, що Kalush переможуть принаймні за підсумками глядацького голосування, адже в людей "серце лежало до українських виконавців". Рішення організаторів не проводити наступний конкурс в Україні Кондратюк розуміє.

 

"Поки є боязнь і є реальність така, що російські ракети долітають аж до Закарпаття, я вже не кажу про Львівську область... Наприклад, в Ужгороді немає інфраструктури достатньої для прийняття великої кількості туристів, а у Львові є така можливість, але там буває повітряна тривога", - сказав Ігор.

Як підкреслив продюсер "перша заповідь" будь-якого подібного заходу - це його безпека.

"У країні, в якій ведуться військові дії, я не розумію, які треба отримати гарантії та від кого, щоб цього не було. Хіба що Польща, Америка скажуть: "Ми над Львовом поставимо залізний купол". Якщо країни світу, хоча не розумію, навіщо їм це, але припустимо, понесуть затрату, за їхні гроші, бо в нас нема, ми ще не банкрут, але в нас усе погано з фінансами, ми гроші витрачаємо на війну. Так от, якщо закриють небо над Львовом і туди не полетить жодна російська ракета, то, можливо, можна провести у Львові. У Києві ніхто на це не піде. Тому ця історія більше про безпеку", - підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Кондратюк розповів, що він думає про "хароших рускіх".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Кондратюк пояснив, у якому випадку відмовиться від відшкодування за пошкоджений ракетою будинок

"Як порнографія": Кондратюк висловився щодо подальшої долі російської культури в Україні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів