25-річна заступниця міністра отримуватиме зарплатню, понад удвічі вищу, ніж у Зеленського. ОНОВЛЕНО

10 липня 2022, 12:30

Новоспечена заступниця міністра соцполітики з питань європейської інтеграції, 25-річна Ганна Сергєєва отримуватиме зарплатню, якій позаздрив би президент Володимир Зеленський.

Посадовий оклад чиновниці, яку в міністерстві представили як блогера та інфлуенсера, становитиме 68 643 гривні на місяць. Зарплатня ж голови держави станом на січень дорівнювала 28 тисячам гривень.

До слова, стрімкий кар'єрний прорив Сергєєвої співрозмовники TaблоID у Кабміні пов'язують із прізвищем прем'єра Дениса Шмигаля.

 
Сергєєва отримуватиме в 2,5 більшу зарплатню, ніж президент
Фото з соцмережі з сайту "Апостроф"

Про це повідомляють "Українські новини", наводячи офіційну відповідь Мінсоцполітики на свій запит.

У ній також уточнюється, що "надбавки та інші виплати заступнику міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергєєвій А.О. не встановлені".

Як пише "Апостроф", Сергєєва має вищу освіту за спеціальністю "Журналістика" та неповну вищу за спеціальністю "Право". Обидві освіти здобувала у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

На держслубі дівчина працює вже рік. До цього вона працювала директором київської фірми "Сервіс Ревізор", серед видів діяльності якої консультування з питань комерційної діяльності, надання послуг перукарнями та салонами краси, діяльність з охорони здоров'я.

 
Фото з соцмережі з сайту "Апостроф"

Останні чотири роки Сергєєва займалася громадською діяльністю за напрямами: соціалізація дітей із фізичними та ментальними порушеннями; підтримка самотніх людей похилого віку та дітей-сиріт.

Свій Instagram Ганна, до речі, закрила від сторонніх очей, щойно ЗМІ довідалися про її нове призначення.

 
скріншот із facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів