"Не знаю, як вони вижили": Roxolana розказала, де була її команда під час ракетного удару по Вінниці

15 липня 2022, 13:17

Співачка Roxolana поділилася подробицями трагедії, яка сталася з частиною її команди у Вінниці 14-го липня.

Як відомо, колеги артистки опинился у самому епіцентрі обстрілу, а 25-річний звукорежисер Женя Коваленко загинув.

Роксолана розповіла "Сніданку з 1+1", що попередній концерт вона давала у Старокостянтинові на Хмельниччині, тому задля підготовки до наступного команді довелось розділитися.

"Вийшло так, що технічна команда – звук, світло, вони не ночували у Вінниці, а їхали зі Старокостянтинова від самого ранку. Вони приїхали до Вінниці, тільки-но припаркувалися в центрі біля площі, хтось вийшов із машини, хтось в ній ще був. І буквально у ці секунди почалися обстріли, було три ракети.

Хлопці розбіглися, доля так звела, що хтось відстрибнув в одну сторону і врятувався, хтось в іншу – і не врятувався. Я не знаю насправді, як вони вижили, воронка була за 7 кроків від них усіх", - зазначила співачка.

 
Roxolana розказала продробиці трагедії, що сталася з її командою у Вінниці

Роксолана додала, що перед обстрілом хлопці зателефонували по відеозв’язку і розповіли, що у них все добре і вони на місці. А потім один із членів технічної команди перетелефонував після обстрілу, на той час він був увесь у крові. За словами співачки, найбільше постраждали двоє людей з команди. Інші отримали сильні порізи від уламків.

"Женю намагалися врятувати, але в кареті швидкої допомоги у нього зупинилося серце. Андрій потрапив до реанімації, у нього дуже важка травма хребта, але, наче, він вже прийшов до тями, сьогодні нам вранці сказали. Продовжують лікування, але він у важкому стані. Ми на той момент були в готелі, зовсім поруч, я думаю, це десь 800-900 метрів від епіцентру подій", - зауважила виконавиця.

 

Роксолана також підкреслила, що Женя був дуже світлою, душевною та чесною людиною.

"Він відгукувався абсолютно на всі прохання. На кожній фотографії можна побачити, що він завжди з посмішкою. І він був дуже молодим, 25 років, це тільки старт. І за це дуже прикро", - додала вона.

 
Женя Коваленко загинув від російської ракети

Після трагедії Роксолана скасувала усі наступні концерти. Команда займатиметься похороном Жені, а також відновленням стану здоров’я усіх постраждалих її членів.

Співачка також наголосила, що ми не маємо зупинятися і опускати руки, бо саме цього ворог і прагне.

"Навпаки, треба продовжувати кричати про те, що вони роблять. І я дуже сподіваюсь, що ми усі знайдемо в собі ці сили йти далі та робити усе, щоб наблизити перемогу на усіх фронтах", - зазначила вона.

Нагадаємо, два учасники команди Олі Цибульської теж постраждали у Вінниці, але, на щастя, живі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів