"Не думав, що все так серйозно": Горянський розповів про ознаки хвороби та операцію Писанки

20 липня 2022, 10:00

Колега і друг раптово померлої актриси Руслани Писанки, Володимир Горянський розповів, що не підозрював про серйозність її хвороби.

За його словами, ознаки були і раніше, але Руслана ніколи не давала підстав думати, що все погано.

"Хто що про її хворобу сьогодні говорить, але ознаки були й раніше, просто ми не розуміли чи не хотіли розуміти", - зізнався Володимир у коментарі Vesti.ua.

"Востаннє на сцені вона зомліла і вже попутно зламала ногу (це сталося 4-го лютого у столичному Будинку офіцерів під час вистави "Потяг "Одеса-Мама" - ред.). Напевно, це був сигнал, що там все-таки щось не в порядку. І до цього з нею був випадок на сцені, коли вона втрачала свідомість. Напевно, це були симптоми", - додав актор.


 
Це селфі з чоловіком Руслана зробила у лікарні 6-го лютого. Там вона опинилася через поламану ногу
фото з facebook

Горянський також зауважив, що Писанка була працеголіком.

"Я Русі багато разів говорив – ти в такому жорсткому режимі працюєш, відпочивай більше, знаходь час. Але вона такий трудоголік, що для неї відпочинок був ненормальним станом. Хоча треба було зупинитися. Вона дуже багато всього на себе брала.

А ще останнім часом Руся повернулася на ТБ - стала ведучою програми "Твій день" на каналі "1+1", а телебачення, як відомо, вичавлює зі своїх співробітників усі соки. Плюс гастролі, плюс у неї мама сильно хворіла. Мама ж у Руслани померла місяць тому, і на неї ця смерть дуже вплинула. Тому все накопичилося і вилилося у сумний фінал", - розповів Володимир.

 
Кілька місяців тому Писанка повернулася на ТБ і виглядала, як і завжди, життєрадісною та квітучою

Горянський повідомив, що за кілька днів до смерті актрису прооперували у Німеччині.

"Я зараз розумію, чому вона обрала Німеччину – думала, що місцеві лікарі їй допоможуть. Там Русі днями зробили операцію, яка пройшла успішно. Два дні тому я з нею розмовляв, вона була веселою, все начебто було нормально і не віщувало такої трагедії. А сьогодні вночі їй стало погано і все…", - зазначив він.

 
Писанка і Горянський багато років грали разом у театральних виставах

"Я не думав, що все так серйозно, і Руся своєю поведінкою не давала підстав думати, що її смерть десь поруч. Вона була дуже життєлюбною - весь час бігала, бігала... здавалося, що вона не зупиниться ніколи. Вона була такою молодою, такою гарною, це й шокує", - зізнався Горянський.

 
У листопаді Писанці мало виповнитися 57 років

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів