"Будете жити в сраці": Горбачова різко висловилася про сварки в інфопросторі

17 серпня 2022, 10:00

Співачка Оля Горбачова продовжує тему "срачів" в інтернеті.

Цього разу артистка поміркувала про недотримання правил гігієни в інформаційному просторі та закликала фільтрувати інформацію.

"Як ми можемо опинитися в "сраці"? Легко. Якщо продовжити "срати" на всіх своїх з будь-якого приводу. Це вже схоже на діарею. Ні, на дизентерію. Тобто, це хвороба. Потрібні ліки", - написала Ірина.

 "Якщо не прийдемо до тями, то будете жити в сраці, а не у вільній краіні. Навіть після іі звільнення. Бо вільна краіна - це там, де люди поважають волевиявлення іншого й виходять з жлобського патерну мислення.

Дизентерія - це коли ти тягнув до рота все, що погано лежало, не відрізняв, чи можна тобі це чи ні, чи помив ти руки, і те, що збирався їсти чи ні. Наразі ми не дотримуємося гігієни щодо того, що споживаємо в інформаційному просторі. Але ж, погодьтесь, ми не з усім цим можемо впоратись. Від того і діарея, яку навіть дієтою не зупинити, бо глист всередині і треба його витравити з себе", - зазначила вона.

Нагадаємо, не так давно Горбачова ділилася думками про найважливіше та розказувала, про що жалкуватиме у разі раптової смерті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Горбачова розповіла, чому вона молиться українською

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів