"Мій вибір - повага та вдячність": Горбачова поміркувала про мовні "срачі" й розповіла про дві частини пращурів

26 травня 2022, 15:47

Співачка Оля Горбачова вирішила поміркувати про мовні чвари, які так популярні нині у мережі.

У своєму Instagram вона написала пост, у якому згадала дві частини своїх пращурів та заявила, що від неї залежить, чи її діти розмовлятимуть українською.

"Хочеш розпочати "срач" в коментах, напиши, що ти перейшов чи не перейшов на українську мову. В обох випадках "як почнеться". Точніше, почалося давно. Але цього разу незабаром 100% закінчиться.

Ні, це не питання неповаги до тих російськомовних, що помирають зараз за нашу свободу і Батьківщину. Я все ще молюся за них російською, бо я з Кривого Рогу і так просто з себе минуле не виженеш", - наголосила Горбачова.

 
Сама співачка вільно розмовляє як російською, так і українською

"Але! Та що навчала мене молитися, говорила українською. З неї так і не змогли це витравити. Бо та, хто навчала ії, народилася ще до більшовистського стирання нашої ідентифікації. Їм вдалося це зробити повністю лише через 30 років з поколінням наших батьків. А далі вже моя відповідальність, чи вдасться їм це зробити з моїми дітьми. І мій вибір - це повага і вдячність тим, хто помирав попередніх 400 років і все ще помирає за нашу мову, націю, ідентифікацію", - зазначила Оля.

 

"Шкода, що не зробила цього раніше. Моя відповідальність в цій війні так само є. Як і є в мені ті дві частини пращурів, одна з яких знищувала все українське віками, а інша стояла за нього насмерть", - написала Горбачова.

 

Нагадаємо, не так давно Горбачова ділилася думками про найважливіше та розказувала, про що жалкуватиме у разі раптової смерті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мова має значення": Бужинська відмовилася від участі в благодійному концерті, де співатимуть російською

"Роблю помилки і дуже соромлюся": Крук пообіцяла розмовляти у мережі українською

"Все ок. Я допоможу": Дантес присвятив пісню всім, хто переходить на українську мову

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів