Зірка "Молодої" Архіпов розказав про службу в ЗСУ та за чим найбільше сумує

19 серпня 2022, 12:47

Головний актор серіалу "Молода" Дмитро Архіпов з перших днів війни встав на захист країни з лав ЗСУ.

Дмитро розказав, як наважився на цей крок та за чим найбільше сумує.

"Коли орки відійшли від Київської області, то моє волонтерство зупинилося, бо люди потроху перестали надсилати запити, а сидіти, склавши руки, я не міг. Особливо коли бачив усі ці новини. Тож на день народження пішов у військкомат, сказав: "Ось я! Якщо є потреба в мені - беріть".

Через місяць подзвонили, і я поїхав в "учєбку". Насправді армія - це величезний механізм з безліччю різних ланок, таких як, наприклад, забезпечення або документообіг тощо. Мені довелося бачити, як люди "воюють" з великою кількістю наказів та інструкцій, які треба правильно написати, заповнити, виконати, щоб якісь речі почали працювати", - розказав Дмитро.


 
Головний актор Дмитро Архіпов з перших днів не залишив рідні Бровари

"Якось мені випало велике щастя потрапити на пару днів додому, і я розчарувався від того, що й піци вже не так хотілось, і улюблений "Київський" торт "не ліз". А от обійми, навпаки, стали ще ціннішими. Мені пощастило потрапити на випускний театральний показ в мою альма-матер "Ukrainian film school", і за один день я наобіймався стільки, скільки не робив три місяці. І це було так тепло.

На службі сумую за нормальним, теплим, спокійним спілкуванням без думок про те, що буде завтра. Дуже сумую за рідними, друзями і своєю похресницею. Та водночас це й підтримує - знання того, що десь тебе чекають, щоб міцно обійняти", - зазначив актор.

 
 

Нагадаємо, нещодавно актор серіалу "Кріпосна" Руслан Пахомі розказав про службу у ЗСУ.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів