"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

5 квітня 2022, 10:29

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя, який служить у територіальній обороні, розповів, де зараз його дружина, співачка Alyosha з синами та донькою.

А ще музикант пригадав, як щаслива випадковість, а саме запізнення на 30 хвилин урятувало йому життя.

Про найскладніші моменти, про ставлення до тих чоловіків, що повиїжджали за кордон, і про плани після перемоги Тарас говорив у інтерв'ю "Сегодня".

 
Тополя боронить Україну зі зброєю в руках
фото з instagram тополі

"Востаннє я бачив свою сім’ю в обід першого дня цієї війни. Вони одразу виїхали в безпечне місце на Західну Україну, а згодом, через два тижні, вилетіли до моєї родини в США", - поділився артист.

"Я вважаю, що це нормально, коли чоловіки здорові при розумі та пам’яті йдуть боронити свою державу, незалежно від того, що вони робили до цього. Їхні дружини та діти, сподіваюсь, що вони в безпечних місцях, беруть на себе сімейні обов’язки, які зазвичай ділять між собою два партнери", - зазначив він.

Тополя зізнався, що розлука з близькими - це зараз для нього найскладніше.

Як відомо, музикант, будучи багатодітним батьком, міг виїхати з України, але не зробив цього. Він не засуджує чоловіків, які вчинили інакше.

 
Спогад із мирного життя: Тарас із Оленою та дітьми: Марком, Романом та Марією

"Нікого ні за що не засуджую. Кожен вирішував, зважаючи на власні морально-етичні норми, на власну ситуацію. Але життя все розставить на свої місця, і час покаже, хто був правий, хто – ні. Також народ дасть оцінку всім тим вчинкам, які зробили ті чи інші люди під час війни, – сказав Тополя.

Артист наголосив, що після перемоги не планує залишатися в армії. У територіальній обороні він тому, що "не міг вчинити інакше, коли в Україну прийшов москальский окупант".

"Ненависть і презирство до російських окупантів, до всієї їхньої мерзенної нації і жага помсти – це основна емоція, яку відчуваємо ми протягом цієї війни. Ну і, звісно, гордість за український народ і за ту гідність, згуртованість, які ми демонструємо всьому світу уже більш ніж один місяць", - заявив Тополя.

Виконавець розповів про найнебезпечніший момент, який пережив за час війни.

"Ми перебазовувались з однієї позиції на іншу і трішки затримались, збираючи речі. Ми запізнились на 30 хвилин у нашу точку прибуття, і протягом цих хвилину нове місце нашого базування була випущена ракета, яка б рознесла його вщент, якби не білборд на трасі, який зупинив її. Вона розірвалася, не долетівши 20 метрів. У всьому кварталі повибивало вікна, все в уламках, але всі живі й продовжують нести службу", - поділився він.

 

Тарас уже знає, що зробить після перемоги.

"Я, мабуть, буду плакати. Нап’юсь зі своїми колегами з гурту "Антитіла", які служать разом зі мною, а також з тими побратимами , які воюють разом зі мною в моїй роті. Нап’ємось ми якогось хорошого вина, видихнемо і підемо писати нові пісні", - пообіцяв він.

Нагадаємо, днями співак Макс Барських оголосив, що вирушає на військові навчання.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Колись ми називали це героїзмом": Джеймс Блант підтримав "Антитіла" на тлі відмови у виступі з Шираном

"Я ще посцю з мавзалєя на червону площу": Юркеш поділився фото, яке зробив, думаючи, що загине

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів