Барських, TAYANNA, Дорн і Огнєвіч новими піснями привітали з Днем Незалежності

24 серпня 2022, 12:45

На честь Дня Незалежності артисти привітали Україну та зізналися їй у коханні через свою творчість.

Злата Огнєвіч, TAYANNA, Іван Дорн, Сергій Бабкін та Макс Барських вже встигли оприлюднити чуттєві треки, пронизані любов'ю та повагою до батьківщини.

TAYANNA "ДОРОГИ"

Тетяна презентувала кліп на новий трек "Дороги", в якому кожен українець пізнає себе та свій внутрішній стан.


За словами співачки, війна відбувається не тільки на фронті. Вона стосується кожного ще й тому, що саме зараз всі наші глибокі страхи, увесь стрес, що сидів десь всередині - все це сплило назовні.

"Пісню "Дороги" я написала, коли вперше потрапила до Польщі під час війни. Я розмістилась в крихітному номері готелю, відчуття дому зникло зовсім, прийшло розуміння, що дорога до нього закрита. Мені було важко уявити, що так зараз живуть мільйони людей - і ніхто з них не знає, коли знов опиниться вдома та побачить рідних. Я плакала і писала цю пісню, згадуючи своє минуле життя: скільки доріг я обійшла та скільки очей побачила", - згадала вона.

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ "ЛЕЛЕКА"

24-го серпня зірка представила пісню та благодійний проєкт "Лелека".

"Це історія однієї української родини. Я впевнена, вона торкнеться струн душі кожного. Вона близька та зрозуміла, не поділяє людей на стать, вік, статус. Наша "Лелека" - про кожного з нас. Вона про Україну", - розказала Огнєвіч.

Головним героєм кліпу став актор, ведучий, а наразі сержант ЗСУ Даніель Салем.

ІВАН ДОРН "НЕСКОРЕНА"

У своїй новій пісні "Нескорена" Ваня зобразив стан українців, які були змушені рятуватися на чужині. У відео артист співає у відкритому полі - цей спів відгукується у серці кожного, хто мріє знову зустрічати жовто-блакитні світанки на рідній та вільній землі.

Слова композиції - це творчість учасниці конкурсу віршів, який Іван проводив минулого року до Дня Незалежності.

СЕРГІЙ БАБКІН "ЗАПОВІТ"

Багатодітний батько Бабкін у День Незалежності заспівав рядки із "Заповіту" Тараса Шевченка.

"Україна - наш дім. І як же хочеться, щоб скоріше у ньому запанував мир. Ми обов’язково переможемо, тому що добро завжди перемагає зло. Тому що усередині нас непробивний міцний дух, який не зможе зламати жоден ворог. З вірою в нашу країну! З вірою в наших воїнів! З вірою в кожного з нас!", - запевнив артист.

Співак також презентував новий міні-альбом "Далі ми самі", який складається з семи композицій та чотирьох віршів. У треках відображені страждання, злість, єдність і рішучість до перемоги, які відчуває український народ протягом півроку війни.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sergiy Babkin.5niцца.Musician. (@babkin_official)

МАКС БАРСЬКИХ "УКРАЇНА"

До Дня Незалежності Макс презентував святково-патріотичний сингл "Україна".

"Усі ці пів року війни я ставлюся до музики, як до чогось, що відбувається не зі мною, до чогось із минулого життя. Поки що я не знайшов нового себе. Не до кінця розумію, що буде завтра, мабуть, як і усі ми. Але знаю напевно, що багатьом музика допомагає, зцілює рани. Крізь пісню ми передаємо наші мрії й проєктуємо найсвітліші бажання.

"Україна" - це пісня-мрія. Я вірю в таку перемогу, коли вся країна стає єдиною незламною родиною. Україна - це сім‘я, в якій люблять і розуміють", - розказав Барських.

.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів