Салем розповів, як дружина відреагувала на його бажання всиновити дитину

20 червня 2022, 14:00

Телеведучий Даніель Салем не лише захищає країну зі зброєю у руках, а й бажає допомогти дітям, які залишилися без батьків.

В інтерв'ю програмі "Ранок з Україною" він розказав, що думає його родина стосовно наміру всиновлення.

"Моїй родині взагалі важко з такою людиною, як я. І я не втомлююся це повторювати і собі, і дружині. Я досить хаотичний. Маша (дружина - ред.) розуміла, коли почнеться війна - я піду настільки далеко, наскільки зможу.

 
Чоловік з дружиною виховують доньку Санта-Луну, яка наразі перебуває за кордоном разом з мамою. До речі, на фото дівчинка показує, що незабаром росії кінець
ФОТО З INSTAGRAM САЛЕМА

В той момент, коли я сказав, що хочу вдочерити дитину, було таке легке мовчання, але ми розуміємо. Ми розуміємо, що у нас все вийде", - наголосив він.

"Я вже поспілкувався з багатьма людьми, які пройшли всі етапи всиновлення дітей, це дійсно нелегко. Наскільки б мої бажання не були божевільними, близькі завжди мене підтримують", - розповів Салем.

 
Родина підтримує чоловіка і готова зустрічати нового члена родини

"Я вже займаюся цим питанням, але поки тримаю його в секреті. Я хочу потім увесь процес вам показати. Для мене це все нове, не кожного дня я вдочеряю дитинку", - зазначив телеведучий.

Нагадаємо, раніше Даніель показав відео бою з російськими окупантами і розказав, що отримав контузію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Салем розказав, як ледь не загинув на передовій

Осадча розповіла, що вони з Горбуновим вирішили стосовно усиновлення дитини після війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів