"Ми просто закохалися": Дорофєєва прокоментувала свій роман із Кацуріним і стосунки Дантеса

7 вересня 2022, 13:45

Співачка Надя Дорофєєва зізналася, що остання їх із Дантесом відпустка у Мексиці стала вирішальною для їхніх стосунків. Адже саме під час неї вони зрозуміли, що стали більше друзями, ніж чоловіком і дружиною.

У програмі ЖВЛ Надя розповіла, чи важко було розлучатися, та з чого почався її роман із Мішею Кацуріним.

"Цей рік повинен був стати для мене роком сміливості. В мене починалося нове творче життя, перший сольний альбом. Я вже знала, що ми розлучаємося з чоловіком, і це був для мене зовсім новий етап", -
каже Дорофєєва.

 
Дорофєєва в серпні повернулася до Києва

"Розлучення не було простим, воно було дуже складним. Ми спілкувалися з Вовою пів року постійно... У Мексику ми вже їхали з розумінням, що це останній шанс зберегти стосунки. Це була дуже крута відпустка, я залишилася в захваті від неї, але це була подорож двох друзів, а не чоловіка і дружини. Коли ми повернулися додому, то сказали одне одному, що напевно треба розходитися, адже ми стали жити як друзі", - зізналася співачка.

"Ми з Вовою дуже поважаємо одне одного та любимо, але як друзі. Ми дуже давно це зрозуміли, але все одно хотіли спробувати зберегти родину", - додала Надя.

 
Фото з тієї самої "дружньої" відпустки експодружжя

Про свій роман із Кацуріним Надя сказала небагато.

"Ми закохалися, все дуже просто", - відповіла артистка.

Також вона обурилася, що навколо їхніх стосунків виникло багато надуманих і брехливих історій. Саме тому вони з Мішею вирішили підтвердити, що разом.

"Я не з тих, хто любить такий піар. Дуже багато надуманих історій. Десь є правда, десь її немає. Я відчувала, що приховувати правду несправедливо. Ми написали про те, що ми разом, щоб розставити всі крапки над "І" і сказати: якщо ви нас разом десь побачите, то так, ми РАЗОМ", - пояснила DOROFEEVA.

 
Як і коли вона зрозуміла, що закохалася в Мішу, Надя уточнювати не стала

На запитання щодо стосунків Дантеса з Кацуріною Дорофєєва відповіла:

"Це їхня історія і я її поважаю. Вважаю, що Вова сам повинен, якщо він хоче, щось розповідати".

До речі, Даша Кацуріна зовсім нещодавно підтвердила, що в них із Вовою Дантесом таки роман. Вона навіть знялася в його кліпі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Тр*хає мою колишню дружину": Дантес пожартував про найкращого друга та обмін партнерами. ВІДЕО

Дантес розказав, куди їде разом із Кацуріною

"Ви мене засоромили!": Дорофєєва розповіла про зустріч із Кацуріним

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів