"Ви з дідусем тепер разом": принц Гаррі написав триб'ют королеві Єлизаветі

12 вересня 2022, 13:15

Британський принц Гаррі подякував своїй покійній бабусі, Єлизаветі ІІ за те, що вона була у його житті, та висловив сподівання, що тепер вона возз'єдналася з принцом Філіпом.

Триб'ют герцога Сассекського опублікували на сайті їхнього з дружиною фонду Archewell.

 
Гаррі та Меган саме були в Британії, коли Єлизавета ІІ пішла з життя. Попрощатися з бабусею принц не встиг
фото getty images

"...Дозвольте повторити її слова, сказані після смерті її чоловіка, принца Філіпа, слова, які втішають нас усіх зараз: "Життя, звісно, складається з останніх прощань, так само, як із перших зустрічей." Бабуню, хоча нам неймовірно сумно через це останнє прощання, я довіку буду вдячний за всі наші перші зустрічі - від моїх найбільш ранніх дитячих спогадів про тебе до першої зустрічі з тобою як із моїм головнокомандуючим, до першого моменту твого знайомства з моєю дорогою дружиною і твоїх обіймів любих правнуків", - поділився Гаррі.


"Я берегтиму ці часи, які ділю з тобою, та ще багато особливих моментів між ними. Тебе вже страшенно бракує, не лише нам, а світові. Що ж стосується перших зустрічей, то тепер ми вшановуємо мого батька в його новій ролі як короля Чарльза ІІІ", - додав він.

 
Літо 1988-го. 3-річний принц Гаррі та 6-річний Вільям дивляться парад Trooping The Colour із бабусею
фото з сайту getty images

"Спасибі тобі за твою відданість служінню. Спасибі тобі за твою розумну пораду. Спасибі тобі за твою заразну усмішку. А ще ми усміхаємося, знаючи, що ви з дідусем тепер разом та обоє перебуваєте в мирі", - написав принц.

Нагадаємо, свою правнучку, названу на її честь, Її Величність встигла побачити лише один раз. Як відомо, 1-річна Лілібет тепер може носити титул принцеси, оскільки її дідусь став королем.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Принц Вільям і Кейт не захотіли знайомити своїх дітей із донькою Гаррі та Меган - експерт

Жадає вибачень: принц Гаррі розлючений ігнором на ювілеї королеви - експерт

Оце так несподіванка: фани королівської сім'ї висунули версію, на кого з родичів схожа Лілібет. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів