"Ти тут ніхто": Мішина про відчуття приниження за кордоном під час війни

14 вересня 2022, 17:30

Акторка Ксенія Мішина, яка під час війни на деякий час виїхала на зйомки до Бельгії, обурена тим, наскільки неправильний образ українців сформувався в іноземців.

Своїми враженнями вона поділилася в розмові з Діаною Глостер.

"Я ось так дивилася в дзеркало заднього виду, бачила дві валізи великі і моя дитина, і я просто розуміла: "Все. Це все, що в мене є. Я можу повернутися взагалі в руїни чи взагалі не повернутися. Ми ще взагалі не розуміли, що буде з нашою країною, і ти ніхто, ти там ніхто", - пригадала зірка.

 
фото з instagram мішиної

"Дякую, велике вам дякую, Боооже, ви нас врятували! Велике вам дякую!" - там всім це треба. Мене просто іноді нудило від цього. Я - людина. Я ішла дохєріща років до цього, щоби прийти, і про мене сказали: "В мене класна людина сьогодні". І тут все. Там ти ніхто. І там тобі треба: "Дяяякую! Ооо, як класно, що ви мені допомогли!" Звісно, ми всі вдячні за те, що це відбувається, але все одно я відчула таку історію, що ми такі нещасні приїхали", - розповіла вона.

Мішина пригадала випадок, коли до неї на парковці заговорив хлопець, якого вразило її круте авто. Мовляв, "нам тут усім розповідають, що ви тут такі бідні приїхали, а насправді ви не бідні і не нещасні".

"Таке відчуття у всіх склалося, що ми ось такі приїхали. Звісно, трагедія в країні, звісно. І ми всі дякуємо, що нам допомагають. Але все одно ми круті, ми крута країна, і в нас стільки крутих штук, що там, в Європі тільки мріяти про це", - наголосила вона.

Іще Ксенія висловила свою думку щодо того, чи правильним є чинити тиск на тих українців, які поки не перейшли на рідну мову.

"Із одного боку, я вважаю, що це повинно бути реально свідомим рішенням та лагідним переходом. Із іншого боку, поки в людині не буде стресової ситуації, нічого не буде, правда. Це теж в залежності від психотипу, мені здається. Але коли тільки в нас жопа, дупа, тоді ми починаємо думати і щось робити", - зазначила акторка.

Нагадаємо, нещодавно Мішина, яка народилася в Севастополі, зізналася, що під впливом російської пропаганди довго вважала Україну країну третього світу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Збилася з рахунку у розчаруваннях": Мішина розказала, як війна фільтрує оточення

"Абсолютна тупість": Мішина обурилася дискримінації через російську мову

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів