Син Мадонни та Гая Річі оголив торс для глянцю і показався за роботою

22 вересня 2022, 14:45

22-річний син американської співачки Мадонни та британського режисера Гая Річі Рокко презентував низку своїх картин, які написав під псевдонімом "Rhed".

Із цієї нагоди юнак знявся для Vogue Hong Kong, показавши процес роботи у студії, а також розповів виданню, що впливає на нього як на митця.

 
Рокко творить під псевдонімом Rhed
 

 

"Мені пощастило, з дитинства знати, чим я хочу займатися і одного дня потрапити в арт-школу, що, власне, і дало поштовх моїм роботам", – сказав він.

Хлопець не приховує, що зростати в такій родині, як його, коли батько – режисер зі світовим ім’ям, а мати – Мадонна, дійсно допомагає знайти конект із мистецтвом та натхнення.

"Однозначно мені допомогло дорослішання у будинку, де всюди були культура та мистецтво. Жоден з батьків не є художником, але вони мітці. Кожен у свій спосіб. І вони навчили мене цінувати та поважати це", – розповів Рокко.

 
Роботи Рокко продаються в іменитих галереях Лондона
 
 
22-річний хлопець впевнений, що батьки сильно вплинули на нього як на художника

"Переїзд до Лондона дуже сильно на мене вплинув. Це сталося в ідеальний момент. Я перейшов від стадії тінейджера до молодого юнака. Це підштовхнуло мене сфокусуватися на моїй пристрасті й вийти із зони комфорту", – поділився митець.

 

Нагадаємо, нещодавно Мадонну заскочили з новим бойфрендом, який молодший співачки на 41 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сицилійський клан: Мадонна в Італії гучно відгуляла 22-річчя сина

"Із Днем батька мене": Мадонна показала, якими виросли її діти. ФОТО

"Мадонна назавжди": поп-діва в ретро-фотосесії для глянцю блиснула сідницями та голими грудьми

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів