"Зіпсувала мені життя": Клуні в річницю весілля згадав, як запав на свою жінку, а вона - листи від його собаки

29 вересня 2022, 17:30

Американський актор Джордж Клуні зізнався, що коли вперше побачив свою майбутню дружину, правозахисницю Амаль Аламуддін, то сумнівався, чи сподобається їй. Вона ж його одразу підкорила.

Початок свого роману пара згадала в телешоу "CBS Mornings".

"Тієї ж хвилини, як вона увійшла у двері, вона мене захопила... Вона надзвичайно весела, розумна, вродлива, чудова жінка, вона мене просто дуже захопила", - поділився Джордж.

 
Амаль і Джордж 27-го вересня відзначили жерстяне весілля
ФОТО GETTY IMAGES

"Я познайомилася з ним і подумaла: "Я така рада, що в світі є хтось такий, як він". Я не те, щоби уявила, що проведу з ним решту мого життя або що в нас буде ця неймовірна сім'я. Так, це стало для мене сюрпризом", - зізналася Амаль.

А далі Клуні став писати новій знайомій листи.

"Листи, декотрі з яких були від його собаки... Собака потребував адвоката з прав людини, який врятував би його з винного льоху. Пригадую цей", - розказала жінка.

"Вона зіпсувала мені життя. Мені легко жилося, а тепер у мене бігає двійня", - "пожалівся" Джордж.

 
Пара виховує сина і доньку
ФОТО GETTY IMAGES

Що стосується виховання 5-річних Александра та Елли, то, зі слів актора, вони з дружиною припустилися "жахливої помилки".

"Ми відрядили їх вивчати італійську, але ми не говоримо італійською, таким чином ми озброїли їх мовою, яку вони можуть використати проти нас, а ми не розуміємо, що вони кажуть", - пояснив актор, додавши, що двійнята знають іще й французьку.

Александр успадкував від батька любов до троллінгу.

"Улюблений супергерой Александра - це Бетмен. Я кажу: "Хто твій улюблений супергерой?" Він відповідає: "Бетмен". Я йому: "Знаєш, я був Бетменом". А він: "Так, але вже ні". Якби він знав, наскільки має рацію", - зі сміхом розказав кінозірка.

Як відомо, до зустрічі з Амаль Джордж вважався затятим холостяком. Сам Джордж жартував, що для того, щоби згадати, який він щасливий, йому достатньо деякий час провести з дітьми Бреда Пітта й Анджеліни Джолі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Дістав памперс зі смітника і почав їсти: Джордж Клуні похвалився оригінальним розіграшем

"Щоразу тану від його усмішки": Амаль Клуні зворушила Джорджа промовою

Клуні вперше розповів, як воно бути батьком: Це лякає

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів