"Герої серед нас": Кароль у Лос-Анджелесі зустрілася з захисниками полку "Азов"

6 жовтня 2022, 14:45

Співачка Тіна Кароль в Лос-Анджелесі зустрілася з визволеними бійцями полку "Азов".

Артистка виконала гімн України та виступила з емоційною промовою перед світовими ЗМІ, які були запрошені на зустріч.

На заході були присутні троє захиснків: Георгій - один із засновників українського полку "Азов", родом із Грузії; Владислав - позивний "Вікіпедія"; Артур - позивний "Барік".

Також була Юлія – дружина захисника Арсенія, позивний "Процес", який досі перебуває в російському полоні.


 

"Полк "Азов" - це не просто військові. "Азов" - це приклад для наслідування на покоління вперед, наші бійці є героями зі сталі, вони є символом новітньої історії України.

Їх воля, їх жага, їх відчуття єдиної батьківщини надихає наших дітей і дає усвідомлення, хто такий справжній українець, що є наше ДНК. Раніше шукали героїв серед блокбастерів, та сьогодні вони тут перед вами, герої насправді серед нас!", - наголосила Тіна у своїй помові.

 

"Українські військові полку "Азов" - це справжні Атланти, які тримають на своїх плечах безпеку нашої держави. Я багато разів говорила з Юлією, яка сьогодні присутня тут, її чоловік Арсеній зараз знаходиться у російському полоні. Я запитала Юлю, що б ви хотіли почути від мене, що я повинна донести до ЗМІ, до поважних персон та політиків, які сьогодні прийшли на цю зустріч?

Найголовніше, що було сказано: ми повинні об'єднуватися навколо тих, хто ще у полоні. Ми повинні давити на міжнародні організації, на політиків та світову спільноту, щоб не знижувати градус уваги до тих, хто ще у полоні!", - промовила Кароль.

 
"Наша мрія проста: це мирне небо над українським прапором, адже ми маємо право на свою землю, культуру, історію й не дамо нікому це стерти з лиця землі", - сказала Тіна

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль купила пікап для команди Даніеля Салема, а також виступила у Нью-Йорку на заході Олени Зеленської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Це як Counter-Strike": Салем про страх на війні та розчарування в колегах, що не вертаються з закордону

"Буде гаряче": Салем показав, як отримав контузію у бою на передовій. Обережно, ВІДЕО

"Рішення, яке я прийняв 24 лютого": Даніель Салем планує стати батьком прийомної доньки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів