Саша Бо пожалілася на заблокований Instagram та розмалювала обличчя до Хелловіна

25 жовтня 2022, 11:07

Блогерка Саша Бо повідомила, що її основну сторінку у мережі Instagram було заблоковано.

Попри сумну новину і марні спроби відновити старий акаунт, дівчина повернулася у мережу на резервній сторінці і навіть встигла наробити нового яскравого контенту.

"Привіт, мої хороші. Я скучила, правду кажучи. Минає дев'ятий день, як моя основна сторінка @sashaabo у блоці. Мені досі не відома причина, і я не знаю навіть приблизно, коли мені її повернуть і чи повернуть взагалі", - написала вона.

 
Саша, як і інші українські блогери, не вперше за час війни зіштовнулася з блокуванням

"Як виявилось, Instagram ввів багато нових правил, які стосуються безпосередньо самої війни. Та зараз я не можу нічого сказати точно... Що я відчуваю, втративши сторінку, над якою я працювала 7 років без вихідних? Це як ляпас по щоці. Але з кожної ситуації потрібно шукати вихід", - зазначила блогерка.

Свій новий акаунт Саша Бо вже встигла прикрасити знімками себе у незвичайному образі "королеви сердець", який підготувала до Хелловіна.

 
Саша настільки поринула в кохання, що навіть на Хелловін обрала образ серця

Нагадаємо, нещодавно Саша стала дружиною свого одногрупника, з яким крутила несерйозний роман ще за студентських років. Вона розказала, скільки коштувало весілля та як змінилися їхні стосунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Нам намагаються закрити рота": Полякова попросила допомоги у Федорова через атаки ботів на Instagram

"Витерла свої берці": Саша Бо відповіла снайперці Емеральд, яка присоромила блогерів за мовчання про війну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів