Гіпнотичні погляди і ніжності: Барських з ETOLUBOV чуттєво заспівали про кохання під час війни

28 жовтня 2022, 13:00

Виконавці Макс Барських та ETOLUBOV презентували спільну чуттєву пісню про кохання.

Саундтрек-послання присвячене всім українським парам, яким вдалося попри численні обставини знайти чи зберегти своє кохання.

"Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв'язок з коханими, що в нас лишається - це екрани мобільних телефонів. "Римую" - пісня про всіх, хто плекає свої почуття, не зважаючи на випробування відстанню", - розказала ETOLUBOV.

 

"Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов'ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно", - зазначив артист.

 
 
Виконавці також впевнені, що музика повинна не лише духовно лікувати та зцілювати, але й допомагати доброю справою. Тому, весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань "Римую" буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснувала ETOLUBOV для допомоги постраждалим від війни українським сім’ям

Нагадаємо, у вересні Макс Барських вирішив почати нову сторінку свого життя, кардинально змінивши вектор творчості та сценічне ім'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ваши кровавые рубли мне не нужны": Барських дозволив росіянам востаннє послухати його пісні

Барських на конференції Billboard закликав не переставати говорити про війну та натякнув на зміну псевдоніму

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів