"Захур зараз "мапапочка": Камалія розказала про життя її сім'ї під час війни та приїзд доньок до України

28 жовтня 2022, 17:30

Співачка Камалія розказала, чи надовго її доньки, 9-річні Арабелла та Мірабелла повернулися до України, що найперше зробили дівчатка, ввійшовши в свою домівку, та як вони переживають війну.

Зірка запевнила, що чоловік, Мохаммад Захур її зараз дуже підтримує, зокрема тим, що, коли треба, бере на себе піклування про дітей.

Про це вона говорила в шоу "Слава + Таня".

 
Захур та його "діамант" Камалія
фото з instagram камалії

"Дуже складно зараз, емоційно складно, тому що Захур зараз "мапапочка" дуже часто, тому що я постійно їжджу з місією своєю волонтерства, благодійності, зі своїми фондами по Європі, їжджу в Україну і дуже часто залишаю дівчат у Лондоні. Але він підтримує мене", - поділилася Камалія.

Захур, зі свого боку, зазначив, що тепер переконався, що водії та няні, які "нили", що їхня робота важка, були неправі. Адже йому з донями геть неважко, от лише косички Арабеллі та Мірабеллі він плести поки не навчився. Тож сестрички помагають із цим одна одній.

Виявляється, дівчатка приїхали до України лише на канікули. Незабаром вони повернуться до Лондона, де на них чекає школа. Як підкреслила Камалія, доньки самі обрали, де провести канікули, адже батьки спочатку пропонували їм Дубай.

 
"Мапапочка"

Приїхавши з дівчатками до України, Захур зробив сюрприз дружині, і вони спочатку зустрілися з нею у Львові, де в Камалії був благодійний концерт. Коли ж Арабелла і Мірабелла нарешті опинилися вдома, то одразу ж побігли до своїх хатніх тваринок, за якими дуже скучили.

"Одразу всіх почали жмакати, обіймати", - пригадала зіркова мама.

На під'їзді до Києва і в самій столиці діти побачили руйнування, завдані російськими загарбниками. Але шоком для них це не стало.

"Вони звикли. Із першого дня вони знають, що бомблять Україну, вони бачать ці всі новини, ще й у Інтернеті вони все бачать, і в соцмережах. Тому я бачила в їхніх очах такий нібито як страх, здивування, але щоби шок-шок - то не побачила", - зазначила Камалія.

 
Мірабелла та Арабелла продовжать навчання в британській школі

Поки діти перебувають в Україні, батькам поки вдається "відгородити" їх від страшних моментів.

"Вони, слава Богу, не чули, коли були зранку прильоти, так співпало, вони ще спали... Вони чули авіацію в небі. Ми якраз тренувалися, і наша авіація пролітала. Ні, не злякалися. Вони чули сирену багато разів у телефоні, але вперше почули її в місті. Арабелла так трошки піднапружилася, але щоби забоялася цього, то ні. А Мірабелла як сиділа, малювала, так і продовжила сидіти і малювати", - зі сміхом розказала Камалія.

Нагадаємо, влітку Камалія та Захур показали британському виданню The Telegraph, де мешкають у Лондоні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Пакистанець з українською душею": Камалія ніжно привітала Захура з днем народження

"Більш 7 тисяч позитивних причин кохати": Захур привітав Камалію з 45-річчям, а вона розсекретила його подарунок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів