"Українська Lady Gaga" Камалія з Захуром у інтерв'ю британцям згадали поцілунки Зеленського

25 липня 2022, 11:45

Співачка Камалія та її чоловік Мохаммад Захур поспілкувалися з британським виданням The Telegraph. У заголовку артистку проголосили "українською Lady Gaga", що викликало, м'яко кажучи, неоднозначну реакцію в читачів.

Інтерв'ю подружжя давало в Лондоні, причому в яскравому описі розкошів будинку (наприклад, журналіст не полінувався порахувати подушки), зазначається, що оселя належить Захуру. Тоді як сама Камалія нещодавно розказувала, що вони з чоловіком та доньками живуть у родичів.

"Їхнє життя у Києві складалося з Bentleys, приватних літаків та реалітішоу в стилі Кардашянів. Тож що сталося з Захурами після того, як почалася війна?", - з розбігу заінтригував журналіст Денні Воллес, який кілька років тому для GQ вже виспівував оди багатству Захура та амбіціям Камалії.

 
У коментарях в Instagram The Telegraph "палає". Підписники обурені порівнянням Камалії з Lady Gaga і припускають, що Захур виклав кругленьку суму за такий комплімент його дружині
фото з instagram the telegraph

У лондонському домі інтерв'юєра, зокрема, вразила кількість стільців.

"Стільці повсюди. Золоті стільці з леопардами. Великі круглі оксамитиві стільці. Маленькі канапи, довгі канапи. Кушетки. Лише в одній кімнаті я нарахував 56 подушок. Звісно, є й інші кімнати зі стільцями. Передпокої, суміжні кімнати, вестибюлі, ванні кімнати, і в кожній дуже багато подушок. Їдальня з 16 стільцями. У туалеті внизу їх лише два, оскільки нечасто до туалету, що внизу, запрошується більше ніж двоє гостей", - погуморив Воллес.

Будинок, за оцінкою журналіста, коштує "багато мільйонів доларів".

"Сьогодні не розкіш є важливою. Коли вісім мільйонів людей покинули свої домівки, говорити про розкіш - це занадто. Для нас справа більше не в розкошах", - наголосив у інтерв'ю Захур.

Бізнесмен розказав виданню, як важко умовляв дружину виїхати за кордон, коли почалася війна.

"Я казав Камалії: "Ти мусиш тікати. Що такого ти робиш у підвалі, чого не можеш робити тут, але краще? Ми можемо допомагати звідси, з Лондона. Вони (росіяни) прийдуть, вони уб'ють тебе, вони зґвалтують тебе." Але вона хотіла залишитися. Вона хотіла битися", - пригадав Захур.

 
Камалія з Захуром вбралися для фотосесії

Лише через декілька днів Камалія, якій більше несила було чути плач доньок по телефону, здалася та поїхала з України. З собою вона вивезла подругу з немовлям та ще кількох дітлахів.

У статті повідомляється, що зараз із подружжям мешкають 16 біженців із України. До слова, Камалія не так давно казала, що в домі мешкає 16 людей в цілому.

"Більшість людей - це наші знайомі. Друзі, родичі, але ще двоє українських жінок, для яких ми є спонсорами. В домі більше нема місця. Ми віддали всі наші кімнати тим, хто приїжджає. Люди сплять навіть на канапах. Ми з Камалією та дітьми спимо всі разом у одній кімнаті", - поділився Захур.

Бізнесмен запевнив, що не боїться путіна, а Камалія згадала, як вона та президент - на той момент майбутній - Володимир Зеленський виступали перед російським диктатором на початку 2000-х.

"Ми виступали на одній сцені! Виступали перед тими самими людьми, які на нас напали!.. Перед путіним!", - зі сміхом пригадала артистка.

 
Видання зробило акцент на розкошах маєтку, де зараз живе подружжя
фото з instagram камалії

"Зеленському дуже подобається Захур. Щоразу, як він зустрічається з нами за лаштунками, це поцілунки, фото з Захуром, селфі. Він каже: "Фото разом!" Ми ніколи не уявляли, що він стане президентом!", - заявила Камалія.

Іще артистка зізналася, що відчуває провину через те, що вона зараз не вдома.

"Я маю бути в Україні. Хочу говорити з людьми. Хочу... дихати повітрям. Зараз воно забруднене, те повітря. Але це моє повітря", - наголосила Камалія.

Нагадаємо, співачка розказувала, як зараз справи з їхнім бізнесом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

На благодійному концерті: Камалія з Захуром вигуляли жовто-блакитні луки у Німеччині

"Уболівала як скажена": Камалія підтримала 8-річних доньок на змаганнях в Лондоні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів