Обмінялися браслетами з Азовсталі: чоловік Зигаря показав щасливі фото з коханим та звернувся до українців

3 листопада 2022, 09:56

Російський актор Жан-Мішель Щербак, який нещодавно побрався з письменником та журналістом Михайлом Зигарем, поділився у Instagram фотографіями зі святкування весілля та своїми відчуттями.

У дописі він звернувся до українців, поставивши важливе для нього запитання.

 
Пара зареєструвала свій шлюб 25-го жовтня
фото з instagram щербака

"Після того, як я виклав перший пост із зізнанням у любові до самого себе та Михайла, я пережив переродження. Я позбувся величезного тягаря, котрий було дуже важко нести. Брехня та недосказаність - дуже енергозатратні. Якби я знав, як добре буде зараз, то не став би мучити себе раніше", - зізнався чоловік.


 
На весіллі забралися друзі молодят

"Разом із полегшенням, щастям зустрічі з друзями та початком нового життя заміжнім за найкращою людиною в світі приходить почуття провини. Я досі перебуваю в неймовірному почутті ейфорії на тлі того, що моя країна продовжує нападати на суверенну Україну, бомбити житлові й не лише будинки з дронів та залишає українців без тепла, світла та зв'язку. Ніщо не закінчилося", - написав Жан-Мішель.

 

"Я не хотів би робити вигляд, що не святкую важливу для мене та, можливо, для багатьох вихідців із гомофобних країн подію. Тому хочу звернутися до українців із питанням", - пояснив він.

Актор хоче знати, чи доречно буде з його боку ділитися фото та відео, на яких вони з Михайлом під час весілля обмінюються обручками українського бренду та браслетами, зробленими з металу Азовсталі.

"Я не хочу більше нічого приховувати на своїй сторінці, так само, як і не бажаю завдати комусь болю своїм святом", - додав він.

 
Подружжя обмінялося не лише обручками, а і браслетами з металу із Азовсталі
 
 
Акторка Інгеборга Дапкунайте (праворуч)
 
 

Нагадаємо, Зигар та Щербак одружилися в Португалії. Чоловіки разом уже три роки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Учасник "Холостячки" Хветкевич показав, як робив пропозицію коханому. ВІДЕО

"Мій світ": Ніл Патрік Гарріс привітав із 12-річчям дітей, яких їм із чоловіком народила сурогатна матір


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів