Російський письменник Зигар оголосив про одруження з коханим чоловіком

26 жовтня 2022, 09:35

Російський письменник та журналіст, колишній головний редактор телеканалу "Дождь" Михайло Зигар повідомив про своє одруження. Обранцем автора книжок "Уся кремлівська рать" та "Імпеpія має померти" став актор Жан-Мішель Щербак.

Про зміну свого матримоніального статусу після трьох років стосунків чоловіки написали у Instagram.

 
Жан-Мішель та Михайло (якого в росії визнали "іноагентом") побралися в Португалії

"Ми одружилися (мабуть, правильно казати "вийшли заміж"). Кохання, свобода, правда, щастя. Пора починати звільнення з самих себе", - сповістив Михайло.

View this post on Instagram

A post shared by Mikhail Zygar (@zygaro)

Щербак запостив романтичне відео, до якого ввійшов момент, коли він робив бойфрендові пропозицію руки та серця.

"Все життя я боровся з собою, підлаштовувався під загальноприйняті правила та заповіді, зустрічався з дівчатами та розлучався, також із хлопцями. Я замикався в собі та розкривався, безкінечно віддалявся від близьких через свої секрети та наближався до них. Вигадував для них інші світи і потім руйнував їх. Незмінним залишалося одне - я каявся в одних і тих самих гріхах, принижував та карав себе, вважав себе негідним та благав про пробачення. Я дуже боявся потрапити в пекло, поки не збагнув, що пекло - це моє життя", - написав Жан-Мішель.

"Коли я прийняв рішення стати щасливим та перестати ховатися, моє життя змінилося. Особливо сьогодні - ніколи я не був таким вільним та щасливим", - зізнався він.

Як відомо, 41-річний Зигар свого часу був одружений із журналісткою Маєю Стравінською, від якої має дочку.

Нагадаємо, в серпні про свої заручини з бойфрендом повідомив учасник "Холостячки" Андрій Хветкевич, який у телешоу впадав коло Злати Огнєвіч.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Рікі Мартін із коханим чоловіком прикрасили обкладинку глянцю. Чуттєві ФОТО

Джеймі Лі Кертіс віддала заміж доньку-трансгендера. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів