"Перші 3 місяці я їх не бачив узагалі": Вакарчук розповів про батьківство під час війни

4 листопада 2022, 10:30

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук розказав, чи часто вдається йому бачитися зі своїми дітьми, сином Іваном та донькою Соломією під час війни.

Про своїх малюків, котрих він вважає своїм оберегом у нинішні важкі часи, артист говорив у інтерв'ю Forbes Ukraine.

 
Святослав уперше став батьком у віці 46 років
фото з instagram вакарчука

"Перші три місяці я їх не бачив узагалі. Це було неможливо, і я розумів, що я мушу сконцентруватися на найголовнішому. Коли фронт, можна сказати так, стабілізувався, і я зрозумів, що, можливо, є момент, коли ти можеш побачився, я бачився буквально декілька днів. І коли є можливість, я це роблю. Я щасливий, що побачив свою маленьку донечку, як вона народилась, тримав її в руках, це таке щастя...", - зізнався Святослав.


"Бог дуже мудрий і справедливий. І, з одного боку, можна сказати, Боже, як тяжко, що під час війни в тебе народжуються діти. А з другого боку, якби в мене не було маленького сина і зараз донечки, які дають шалену силу і енергію тобі, то, може, мені було би тяжче переживати цю війну. Може, це і добре, що зараз у мене є такий оберіг як вони. Це дуже надихає", - поділився він.

Музикант підкреслив, наскільки важливо якомога більше спілкуватися з дітьми, хай вони й дуже далеко.

 
Синові артиста півтора роки, а доньці 4 місяці

"Перше своє слово Ваня сказав випадково, коли я говорив по відеозв'язку, і пішов теж, так сталося. Я бачив це. Треба постійно спілкуватися. Слава Богу, за винятком днів, коли ти на фронті і не маєш права з міркувань безпеки взагалі включати зв'язок, поки що є зв'язок, є можливість, є відеозв'язок - тут же бажання головне. Навіть у старі часи люди листи одне одному писали. Важливо бути якомога більше з тими, кого ти любиш і хто любить тебе", - зазначив він.

Нагадаємо, в якості талісмана Вакарчук возить із собою іграшку сина.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Особливий подарунок долі": Вакарчук показав перше ФОТО з сином

"Моє завдання - підтримувати бійців": Вакарчук відмовився від участі в "Голосі країни"

Життя завжди перемагає: донька Вакарчука, син Ющенка та інші малюки, шо народилися під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів