"Мені було гидко": Юрушева після відпустки в Туреччині вирішила перейти на українську мову

5 листопада 2022, 11:20

Київська бізнеследі Єлизавета Юрушева, яка ще в травні пояснювала, чому не переходить на українську мову, нарешті дозріла до цього важливого кроку.

Як повідомила вона в Instagram, це сталося після її поїздки на відпочинок до Туреччини.

"Не думала, що канікули дітей і наша з ними поїздка в Турцію (Туреччину - ред.) так сильно на мене вплине і я буду їй безмежно вдячна. Знаєте за що? За те, що вона раз і назавжди відбила бажання говорити російською мовою!", - зізналася дружина губернатора Черкащини Олександра Скічка.

"На жаль, так, мені для цього рішення знадобилось опинитися поруч з цією мразотною нацією, щоб я зрозуміла, що не хочу мати з ними нічого спільного! Мені так гидко!🤮 Я просто ніби до цього жила в якомусь своєму світі весь час, в Італії скрізь використовувала англ, у Відні говорила німецькою і тільки з близькими та дома говорила рос, бо це моя рідна. НА ЖАЛЬ", - зазначила Юрушева.


 
Юрушева вперше так добре показала найменшу доньку Аню

"Але зараз я маю за ціль зробити своєю рідною українську! І говорити тільки на ній! Завжди! Я так давно хотіла її вивчити, і зараз найкращий час! Я дуже рада, що сама до цього прийшла, хоч і тільки зараз. Але пора вже покидати свою зону комфорту, і, до речі, мене так нереально підтримали діти і чоловік❤️", - наголосила Ліза.

Юрушева заздалегідь вибачилася за помилки і зауважила, що вже знайшла вчителя української.

"Надіюся, скоро буду говорити добре! Буду створювати нову себе, тому прощавай комфорт і привіт повна трансформація! Треба мінятися і дивитися навколо під іншим кутом, бо як раніше вже більше ніколи не буде. Треба вийти зі своєї комфортної бульбашки і змінитися перш за все всередині!", - заявила Юрушева.

 
Раніше Ліза казала, що розмовляє російською, бо вона з Донецька і української не знає

"А ще я зрозуміла, що до цієї відпустки взагалі не розуміла, на якій мові говорю, де живу і що роблю. Тільки після цієї зупинки до мене дійшло, що відбувається з моїм життям і як все навколо мене змінилось. До цього був якийсь режим виживання і просто затикання дірок – знайти постійне житло, обезпечити дітям комфорт і щасливе дитинство, знайти школи і взагалі ВСЕ! Часу на те, шоб задавати собі питання не було взагалі, та і не тільки часу, а і ресурсу також.

А зараз, коли я зупинилася, все вилазить. Говорять же, що на великій скорості багато чого не помічаєш, а коли зупиняєшся – все стає прозрачно і чисто! І я дуже рада, що це нарешті сталося!💙💛", - підсумувала багатодітна мама.

 
Лише зустріч із росіянами в Туреччині змусила Юрушеву перейти на українську

Нагадаємо, у квітні Юрушева народила Скічку другу доньку. Пологи відбулися у Відні, але потім Ліза з трьома дітьми переїхала до Мілана, де син і старша донька пішли до школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розмальована Юрушева показала, у яких розвагах не змогла відмовити доньці

Юрушева у день свого 35-річчя подякувала за три всесвіти любові та показала фото з дочками

"Ніщо не замінить дім": Юрушева пояснила, чому вирішила залишитися в Італії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів