"Доводиться економити": Камалія з Захуром розказали про фінанси під час війни та її "війну" з його донькою

7 листопада 2022, 17:00

Співачка Камалія та її чоловік Мохаммад Захур зізналися, що й їхню родину не оминули фінансові негаразди, спричинені війною. Живучи тимчасово в будинку старшої доньки бізнесмена в Лондоні, вони обходяться без хатнього персоналу та забули про розкоші.

Пара не приховує, що мачуха з падчеркою не ладнають.

У чому причина, Захур і Камалія розповіли "ЖВЛ".

 
У Захура від попереднього шлюбу є син Арман і донька Таня
фото з instagram камалії

"Мені нелегко, скажімо так. Із Арманом легко, а з донькою Захура - ні. Напевно, намагаємося на пересікатися. Я постійно дивлюся новини українські і дуже часто висловлююся стосовно росіян, і її це ображає, тому що її мама - росіянка, і в нас така є війна між нами", - поділилася артистка.

Захур до ворожнечі дружини і доньки ставиться філософськи.

"Не назавжди ж це. Ми перебуваємо в оселі доньки, і, звісно, їй теж образливо, тому що коли постійно лають... Її мама нічого поганого не робить, вона теж проти цієї війни. Камалія, звісно, в люті всях мочить росіян, і їй це не подобається, звісно, на цьому ґрунті іноді бувають якісь суперечки", - зазначив він.

Потерпіти дискомфорт подружжя вирішило заради спільних доньок, Арабелли та Мірабелли.

"Ми вирішили, щоби вони цей навчальний рік закінчили в Лондоні, і там буде вже видно. Все ж таки, треба перечекати цей момент", - сказала Камалія.

 
Дівчатка провели канікули в Україні та вже повернулися до Британії

Непростим цей період для них із чоловіком є й у фінансовому плані.

"Бізнесу практично нема. Офісні центри порожні, заводи працюють на 30-40% потужності. І воно не працюватиме, поки війна не закінчиться", - пояснив Захур.

"Доводиться економити. Ми не ходимо зараз часто в якісь ресторани дорогі... Нема настрою, нерадісно. Чоловіку тяжко, і в мене зараз нема комерційних концертів, лише благодійні, все йде в фонд, все йде на допомогу. Тому зараз не до роскоші", - зізналася співачка.

Нагадаємо, на 45-річчя Камалії коханий все ж не відмовив їй у щедрому подарунку: виділив понад мільйон євро на будівництво житла для українських біженців.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Говорила багато поганого": Камалія розказала про стосунки з ексдружиною чоловіка з Москви

"Захур зараз "мапапочка": Камалія розказала про життя її сім'ї під час війни та приїзд доньок до України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів