"Жодного слова про росію": промову Пенелопи Крус про голод в Африці через війну в Україні засудили в мережі

9 листопада 2022, 10:45

Днями іспанська актриса Пенелопа Крус виклала у мережу промову, в якій обурилася, що війна в Україні погіршує ситуацію в Африці, де діти страждають від голоду.

Метою слів акторки були привернення уваги до проблеми і заклик допомагати міжнародній організації UNICEF. Але підписників обурив той факт, що Пенелопа взагалі не згадала про росію, яка і є причиною війни в Україні.

"Тисячі дітей та їхні родини страждають через війну в Україні. Крім того, це впливає на ціни на продукти, а тисячам сімей у Сомалі, Ефіопії, Південному Судані загрожує тривала посуха. З глибоким сумом я дивлюся на фотографії дітей, які страждають від нестачі їжі", - зазначила Крус.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Penélope Cruz (@penelopecruzoficial)


Коментатори вирішили нагадати зірці, хто насправді є причиною війни в Україні, і що українські діти теж страждають.

"Головною причиною всього зла є не просто "війна в Україні", а військова агресія Росії", - пишуть користувачі.

"Але Пенелопа Крус нічого не сказала про те, що саме Росія почала війну в Україні і спричинила голод у світі. Також жодним словом не згадала про українських дітей, які загинули чи постраждали від рук окупантів", - обурені підписники.

 
"Росія воює проти України", "А як же ж українські жіти?"

"Африканські країни голосують за Росію та її інтереси, мовчать про провину Росії в тому, що з ними відбувається, а потім скиглять, що вмирають з голоду🤦‍♂️. Бо Україна, бачте, зерна не дає. Просто i d i o t s🤦‍♂️. Хоча винна в цьому Росія, за яку ви всюди голосуєте", - пишуть у коментарях.

 
"Звинувачувати в голоді треба не війну в Україні, а агресію росії проти України та окупацію українських територій", - наголошують під постом Крус

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Деньов підтримала Україну на кінофестивалі у Венеції

Шон Пенн зізнався, що думає про те, щоби особисто піти воювати за Україну

"Ви потрібні нам, як ніколи раніше": Селін Діон закликала світових лідерів підтримати Україну. ВІДЕО


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів