Шон Пенн зізнався, що думає про те, щоби особисто піти воювати за Україну

12 квітня 2022, 14:50

Американський актор Шон Пенн міркував про те, щоби знову приїхати до України й навіть узяти до рук зброю та протистояти російській навалі. Проте він усвідомлює, що користі від нього як від вояка буде небагато.

Про це 61-річна зірка розповів у інтерв'ю Hollywood Authentic.

"Мій намір - це повернутися в Україну. Але я не ідіот, я не певен щодо того, що зможу запропонувати", - визнав Пенн.

Відтак зірка намагається бути якомога кориснішим за межами України: допомагає біженцям та гучно привертає увагу уряду США та всього світу до страшних подій війни.


 
Шон Пенн вважає українців та Володимира Зеленського новими історичними символами хоробрості
фото getty images

"Єдина можлива причина, щоби я у свій останній приїзд до України лишився надовше, то це якби я тримав у руках зброю, ймовірно, був би без бронежилету, бо не хочеться віддавати бронежилет іноземцеві замість тероборонівця, в якого його нема, або замість вояка, в якого більше вмінь, ніж у мене, або замість молодшого чоловіка або жінки, які зможуть битися довше тощо", - зазначив актор.

"Там, де я перебуваю в своєму житті, таке навряд чи можливо, але якщо ти побував в Україні - то така думка в тебе виникне. Яке тепер сторіччя? Бо одного дня я на заправці в Брентвуді, а тепер думаю про те, щоби підняти зброю проти росії? Що, в біса, відбувається?", - зізнався Пенн.

Кінозірка не сумнівається: українці вистоять.

"Вони ще в 2014-му році показали світові, хто вони такі", - наголосив Шон.

Нагадаємо, зірковий шефкухар Ектор Хіменес-Браво, котрий спочатку виїхав до Польщі, згодом не витримав та повернувся до України, яка стала йому другою батьківщиною.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Шон Пенн дорікнув уряду США за "мистецтво обережності" й закликав закрити небо над Україною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів