Каменських і Пивоваров у вишиванках жваво заспівали вірші відомого поета. ВІДЕО

11 листопада 2022, 15:00

Артисти Артем Пивоваров та Настя Каменських представили спільну пісню "Там у тополі" на вірші Павла Тичини.

Робота поєднала в собі одразу два вірші українського поета: "Там тополі у полі" та "Де тополя росте...", яка передає внутрішній стан і любов до свободи кожного українця.

"У своїх творах Павло Тичина дуже майстерно описує природу та взаємодію людини з нею. Його поезія сповнена любов'ю до українських краєвидів. До того ж поет настільки влучно передає кожну деталь, що можна практично відчути буйний вітер, спів тополі чи шум жита, про які він пише.

Багатьом українцям зараз дуже бракує рідних пейзажів, тож робота "Там у тополі" - можливість подумки перенестися на Батьківщину під час прослуховування пісні або перегляду відео", - розказав Артем.


 

Павло Тичина дуже любив природу і талановито зображав її у поезії. За допомогою метафор та реалістичного опису деталей Тичина вміло змальовував красу України та єднання людини з природою. Українці завжди любили рідну землю, цінували свободу та вміли насолоджуватися нею

 
 

"Я завжди з особливим захопленням працюю над україномовними піснями, бо наша мова неповторна. Тому проєкт "Твої вірші, мої ноти" став для мене цікавим експериментом, який об‘єднав нашу сучасність з українською класикою. У пісні "Там у тополі" звучать слова славетного Павла Тичини з одразу двох неймовірних творів, у яких тополя - символ величі людського духу, його жага свободи та щастя.

Сьогодні для всіх українців це має особливий сенс. Тому було по-справжньому хвилююче записувати цю роботу. Хотілося вокально передати ту енергію та міць, якими пронизані слова автора, та підкреслити це якісним потужним музичним супроводом. Я думаю, що нам вдалося і, сподіваюся, слухачі відчують посил, який сам автор вкладав у кожне слово, і який ми намагалися відтворити у кожному звуці", - зазначила Настя.

Нагадаємо, раніше Артем Пивоваров та Оля Полякова заспівали новий сингл "Тішся" на вірш Лесі Українки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Столиця вільних і красивих": Каменських згадала, як у Києві святкувала День Незалежності в різні роки

Настя Каменських заспівала коло зруйнованого будинку в Ірпені. ВІДЕО

"Ніяк собі не допоможу": Каменських розказала, як війна вплинула на її стан та на стосунки з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів