Лізі Ющенко закидають створення модного бізнесу в росії

30 листопада 2022, 11:00

Сестра телеведучої Маші Єфросиніної та ексневістка третього президента України Віктора Ющенко, Ліза Ющенко до початку війни проживала у москві.

Після 24-го лютого вона начебто виїхала звідти, однак, схоже, відмовитися від співпраці з країною загарбника не може.

Подейкують, цієї осені Ліза разом з іншою українкою, дизайнеркою на ім’я Ксенія Королевич запустила бренд одягу. І все б то нічого, якби тільки Королевич після початку війни не подалася до російської столиці.

Увагу на це звернув український Telegram-канал "Київ Фешн Лавез". У своєму дописі вони закликали не купувати речі нещодавно створеного бренду, з огляду на те, що головна дизайнерка тепер проживає в москві.


 
Королевич у березні розповідала підписникам в Instagram, як сильно вона сумує за Києвом

Згодом їхні джерела повідомили, що Королевич запустила бренд не сама, а разом з Ющенко.

 
Новий бренд почали просувати в мережі у вересні цього року

Цікаво, що Ліза своєї частки в новому бізнесі не афішує. Не відомо, виступає вона інвестором, ідейним натхненником чи дизайнером. На сайті цього бренду відсутня інформація про країну заснування, а також де саме знаходиться виробництво.

Однак, у своїх сторіз Королевич розповідала, що доставка буде по всьому світу. А також хизувалася зразками тканин та деталями процесу, що свідчить про (принаймні часткове) виробництво в росії. Судячи з усього, розробка колекції особисто контролюється дизайнеркою, яка вже не приховує свого життя в москві.

 
Королевич вподобала тамтешні ресторани
 
 
Амбітні плани

Нагадаємо, росія Лізу Ющенко ніяк не відпускає. Нещодавно вона у сторіз похизувалася тамтешнім десертом, який навряд знайдеш десь у Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів