"Не нашкодила нікому": Дімопулос відповіла на хейт через фото вечірки у День пам'яті жертв Голодомору

30 листопада 2022, 15:59

Санта Дімопулос нарешті пояснила, чому виклала фото та відео з дня народження своєї подружки в Парижі в День пам'яті жертв Голодомору.

У своєму Instagram вона заявила, що не читала новин і коли виклала фотозвіт, не знала, що то був за день.

Також Дімопулос упевнена, що не наробила нікому шкоди.

"Я могла б промовчати, але ні. Кілька днів тому я поїхала на день народження подруги, яка зробила для нас сюрприз. І я пообіцяла собі 2 дні відволіктись, надихнутись і не читати новини. Зовсім. У мене майже вийшло 😄.


Наступного дня прийшовши на сніданок і, очікуючи інших, я поділилася відео в своєму інста (мій щоденник пам’яті) де ми в платтях п’ємо чай і понеслось…😂 Через кілька годин вся наша маленька компанія читала новини про мій "цинізм".", - написала Санта.

 
Санта все ж таки відповіла на критику у мережі та ЗМІ

"Чи зробила я погано, що виставила цей пост – ні, чи зробила я помилку, що виставила саме в цей день – ТАК. Тому що це був день пам’яті жертв Голодомору. Моя бабуся пережила їх обидва, тому я дуже добре пам’ятаю і мені не потрібен якийсь спеціальний день для цього. Якщо б я зранку прочитала новини (як зазвичай), чи поставила би цей пост? Ні! Та я нікому не нашкодила і не зробила зла. Кожна людина в житті робить помилки, і я не виключення. І я давно приймаю себе неідеальну, тому що я знаю хто я і яка я", - запевнила Дімопулос.

 
Дівчата розважалися напередодні сумної дати, а от фото та відео виклали саме в День пам'яті жертв Голодомору

"У мене авжеж немає куплених підписників і великої ТВ аудиторії, та я ніколи б не дозволила собі постійно принижувати інших. "А судді хто?" - вічне питання))) Та розумні люди знають відповідь на це питання", - судячи зо всього, Санта мала на увазі Катю Осадчу, яка і написал про її цинізм.

"Я також розумію, що багато хто з синдромом жертви, застрягли в стражданнях, залякані, в зацепінінні, в страху жити. Та це вже давно не я. Я обрала жити, любити, розвиватись та водночас донатити, висвітлювати що коїться в Україні, допомагати", - наголосила Дімопулос.

 

"Я завжди з вами відверта. В мене нема піарщиків, які по дзвінку можуть видалити чи розтиражувати ту чи іншу новину. Краще б преса освіщала інші справи, до яких я маю відношення. Та я розумію, що ім’я Санта Дімопулос + голосні скандальні заголовки завжди отримають більший ажіотаж. Нажаль. Вибачте, якщо я когось образила, хто давно зі мною точно знають, що я того не хотіла", - зауважила Санта.

Також у сторіс вона перепостила скріни з Instagram Осадчої, де вона писала про новий вид хейту.

 
Дімопулос іронічно погодилася зі словами телеведучої
 

Нагадаємо, в квітні Дімопулос критикувала Ксенію Собчак та казала, що її діяльність - не журналістика, а геноцид українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дімопулос у романтичному платті попозувала на заході сонця в Тунісі. ФОТО

Санта Муерте: заквітчана Дімопулос засвітилася на Хелловін-паті у Монако

Упакована в бренди Дімопулос підстрибом пройшлася Парижем

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів