"Це не журналістика, це геноцид українців": Дімопулос гнівно звернулася до Собчак

6 квітня 2022, 11:35

Санта Дімопулос звинуватила російську журналістку Ксенію Cобчак у "дешевому популізмі" та однобічному висвітленні інформації щодо війни в Україні.

Невдоволення Санта висловила у коментарях під постом Собчак в Instagram. Свій акаунт Ксенія Анатолівна, вочевидь, продовжує вести через VPN, попри заборону соцмережі у росії.

"У виборі "бути переможцем" чи "зберегти життя принаймні однієї людини", я за життя. Нема нічого важливішого. Гуманізм важливіше геополітики. Війна нещадно вбиває людяність", – написала Собчак.

 
Вочевидь, Ксюша не готова втрачати більш як 9 мільйонів підписників через закони своєї країни

Дімопулос обурилася словам журналістки, яка жодного разу не показала фото з Бучі та Ірпеня, а також висвітлює інформації про війну в Україні вкрай обережно, боячись сказати правду.

"Який дешевий популізм… Чому ж ви, як "незалежний журналіст" не перевірили інформацію Невзорова (опозиційний журналіст, який на своєму YouTube-каналі розвінчує пропагандистські міфи, зокрема, і про Україну – ред.) про полк "Азов"?... Чому озвучуєте у своїх новинах лише риторику Кремля?", – пише у коментарі Санта.

"Ви нічого не показали із того, що трапилося в Бучі. А лише передрукували новини проросійських каналів. До того ж під час останнього випуску (на YouTube-каналі Собчак – ред.) одягли футболку із написом "Sorry" і кепку "Walk of shame", аби "нашим і вашим" якщо що?... Ксенія, те що ви робите під час війни, це не чесна журналістика, це – геноцид українців. І ми цього не забудемо", – написала Дімопулос.

 
скрін instgram Санти

І хоча Ксюша у коментарях часто вступає в полеміку із підписниками, на ці звинувачення вона ніяк не відреагувала. Принаймні поки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дімопулос замилувала мережу доччиними портретами у солом’яному капелюшку


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів