Tayanna про колег, що продовжують працювати в росії: Головне, щоби людина несла в серці добро і любов

2 грудня 2022, 14:15

Співачка Tayanna вважає, що не варто засуджувати тих українських артистів, котрі - як, наприклад, її рідний брат Міша Марвін - під час повномасштабної війни продовжують працювати у росії.

Про це, не згадуючи конкретно свого родича, зірка сказала в шоу "Слава+ Таня".

"Я залишаюся при собі, при своїй думці. Я вважаю, що шлях людини - він дуже особливий, і він є її індивідуальним. Головне, щоби людина несла в серці добро і любов. Боженька на небі все вирішить набагато краще, ніж ми, люди, зі свого боку, з якихось своїх призм, пережитих ситуацій", - пояснила Тетяна.

 
Tayanna вважає, що можна співати і в росії - аби з добром та любов'ю
фото з instagram tayanna

"Мені здається, що на небі все видно, і коли людина дійсно діє від серця, дійсно іде через свій душевний, духовний поклик, тоді вона робить все правильно. І людина не може засуджувати людину або підтримувати, або ще щось. Має бути нейтральна дуже думка про людину і чесне внутрішнє відношення", - підкреслила вона.

Звісно не засуджує Tayanna й тих виконавців, які вирішили залишити у своєму репертуарі пісні російською мовою.

"Я люблю всіх артистів, всіх поважаю і всіх люблю", - сказала вона.

 
Співачка з сином

До слова, зараз Таня з 10-річним сином Даніелем у Дубаї.

"Ми приїхали до батька сина, для того, щоби він трішки з ним побачився, оскільки давно не бачився з батьком. І в мене ще тут концерт", - поділилася вона.

Як розповіла артистка, син не бачився з татом, Єгором Глєбом три роки. Як відомо, чоловік, який працює саундпродюсером у лейблі пропутінця Тіматі, був (або й досі є) бойфрендом Ані Лорак.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Місія – не вмирати за мужиками": Tayanna поміркувала про стосунки з чоловіками та свій "божий дар"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів