Онук Ротару заявив, що "був змушений" залишити Україну, щоби почати нове життя

2 грудня 2022, 15:45

Онук співачки Софії Ротару, Анатолій Євдокименко, котрий, після невдалої спроби нелегально виїхати з України під час війни, таки опинився в закордоні, вперше прокоментував зміни у своєму житті. Себе молодик порівняв із "кочівником".

Він висловився так у інтерв'ю DHA.

 
Як саме він, будучи чоловіком призовного віку, перетнув кордон та опинився у Європі, Анатолій у інтерв'ю чомусь не розказав
фото з instagram

"Цей рік, безперечно, став найскладнішим у моєму життя, але також, я би сказав, найбільш трансформуючим. Ба більше, він став найбільш руйнівним і трагічним роком для всіх людей України, мої співчуття всім родинам, які втратили своїх близьких у цій війні", - побідкався Анатолій, чий творчий псевдонім SHMN.


"Коли почалася війна, я був змушений залишити країну, щоби почати нове життя. Понад шість місяців я жив життям справжнього кочівника, і це багато чого мене навчило про самого себе та дозволило по-новому подивитися на життя", - додав він.

Нагадаємо, нелегально виїхала за кордон під час війни співачка Зі Фамелу, в паспорті якої досі зазначено чоловічу стать. Їй довелося перепливати Дунай.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Онук Ротару нагадав про себе, випустивши новий трек у Європі

Онука Ротару в рожевому попозувала на тлі хмарочосів Нью-Йорка. ФОТО

Ротару на роковини смерті чоловіка навідала його могилу в Києві

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів