"Мало не втонула": екс-Зіанджа втекла з України, перепливши Дунай, і стала біженкою в Німеччині

24 травня 2022, 10:09

Співачка Зі Фамелу, раніше відома як Зіанджа, а ще раніше - як Борис Апрєль, виїхала з України до Німеччини, де отримала статус біженки. 31-річна артистка перетнула кордон нелегально, оскільки в її паспорті досі вказано чоловічу стать.

Історією своєї втечі, яка нагадує дещо моторошний пригодницький фільм, Фамелу ще в березні поділилася з американським музичним журналом Rolling Stone, але її інтерв'ю практично пройшло повз українські ЗМІ.

 
Екс-Зіанджа нелегально перетнула кордон, щоби вибратися з України під час війни
фото з instagram зі фамелу

Як зізналася екс-Зіанджа, перебуваючи в Україні, вона боялася не лише російських бомб, а і того, що її змусять піти воювати.

"Я не хочу стріляти в людей, я не хочу нікого вбивати . Я радше помру", - сказала зірка.

Коли Зі, з її чоловічим паспортом, розвернули на кордоні, вона звернулася до друзів у Німеччині, і ті надіслали по неї водія з Румінії. Він підвіз виконавицю до іншого пропускного пункту, але і там її спіткала невдача. Фамелу не приховує, що пропонувала прикордонникам хабар у розмірі 3 тисяч євро, але ті відмовилися.

Коли стемніло, водій відвіз артистку до лісу неподалік від кордону. Вона загорнула в пакет паспорт та телефон і приготувалася перепливати Дунай. Зі слів Зі, вона "бігла, рятуючи своє життя".

 
Зі перепливла крижаний березневий Дунай

"Я почувалася злочинницею, але я не злочинниця, я біженка", - наголосила вона.

Як пригадала артистка, поки вона боролася з течією Дунаю, була мить, коли вона готова була здатися і змиритися з тим, що її впіймають.

"Я мало не втонула. Я наковталася дуже багато води. Я почувалася виснаженою, це було плиття на останній енергії, що лишалася. Я пливла і якось дісталася берега, але думала, що це досі Україна. Поруч було поле. Це був наче марафон", - розповіла Фамелу.

 
А це співачка варить борщ уже в Німеччині

Зі слів артистки, поліцейські, які на неї натрапили, були шоковані тим, що жінці довелося подолати такий шлях. Далі Фамелу потрапила до табору для біженців, а згодом перебралася до Німеччини, якій дуже вдячна за прихисток.

Нагадаємо, на початку березня спробували втекти човном з України до Молдови син та онук Софії Ротару, Руслан та Анатолій Євдокименки. Їх затримали.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Бери автомат та на передок": Монро розказала, за що її хейтять у мережі, та як вона на це реагує

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів