"Ти не думаєш головою": Тарабарова зізналася, що її шокувала реакція рідних на третю вагітність

4 грудня 2022, 10:59

Співачка Світлана Тарабарова зізналася, що третя, незапланована вагітність стала для неї порятунком. Але 32-річна зірка не очікувала, що отримає так мало підтримки від рідних.

Про свою та їхню реакцію на цю новину, де планує народжувати та чи буде поряд чоловік Олексій, Світлана розказала в програмі "Як ти?".

Зі слів Тарабарової, нині вона на п'ятому місяці. Її цікавий стан дав про себе знати майже одразу, на третьому тижні, бо "токсикоз ні з чим не переплутаєш". Зірка завжди відчувала, що в неї буде трійко дітей, але думала з цим трохи зачекати.

 
Світлана та Олексій уже виховують сина і донечку
ФОТО З INSTAGRAM ТАРАБАРОВОЇ

"Звичайно, ми хотіли трішечки пізніше, набратися сил і не під час війни. Але вже як Бог дав. Я була шокована. Всі були шоковані. Олексій одразу почав шукати, як продати авто і купити мінівен. Це перша його реакція", - оповіла артистка.

"Але трішки пізніше я зрозуміла, що ця дитина мене врятувала. Реально. Війна, в окупації більша частина моїх родичів. Звичайно, психологічно мені дуже важко було. Але коли лікарі сказали: "Якщо ти будеш хвилюватися, то будеш шкодити вже не собі, ти не маєш права", я зібралася і тепер я менше хвилююся, в мене витримка, звичайно, складно, але я тримаю себе в руках. Тому я й кажу, ця дитина ніби врятувала і мене, і нашу родину, бо всі якось зібралися, і в нас з'явилася нова мета - вистояти ще більше", - пояснила вона.

 
Співачка вважає, що третя вагітність її врятувала

Зірка не приховує, що від рідних очікувала іншої реакції на її вагітність.

"Підтримки було дуже мало, я була шокована. Навіть батьки якось так - думала, будуть радіти, а вони сказали, що я безвідповідальна, і до сліз мама довела мене по телефону. Вона мені каже: "Ти не думаєш головою, війна..." Кажу: "Мамо, це вже сталося. Як ти можеш так казати, я ж твоя третя дитина?!" А вона каже: "Ні, ні, ні, вибач, все буде добре, я просто не можу тобі допомогти." Вони реально не можуть приїхати допомогти і всі на нервах", - зазначила вона.

Як відомо, подружжя вже знає стать майбутньої дитинки, але поки що вони хочуть зберегти цю таємницю для себе. Втім, від прозорого натяку Тарабарова все ж не втрималася.

"Хлопці - до продовження війни, а дівчата - до перемоги. На нас чекає перемога", - зі сміхом заявила співачка.

 
То в Тарабарової через чотири місяці народиться малесенька "перемога"?

Народжувати Світлана планує в Україні. На закиди в соцмережах, мовляв, вони з Олексієм зачали третю дитину, щоби чоловік міг вільно виїздити за кордон, артистка відповіла, що так можуть казати хіба що люди, які не розуміють, як це важко - виношувати та народжувати.

Подружжя планує партнерські пологи, як було і зі старшими дітьми.

"Чому я весь цей біль і ад маю проходити одна? Це несправедливо. Бо от особисто мені, жінці, народжувати - це найважче, що я взагалі робила за своє життя", - підкреслила Тарабарова.

Як відомо, синові пари, Івану 4 рочки, а дівчинці Марії 2.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Мало часу, а стільки любові": Тарабарова з чоловіком відсвяткували шосту річницю весілля

Тарабарова зі сльозами зізналася, що змушена продати дім, та відповіла, чи досі подруга їй Тодоренко

Тарабарова про рідних у Херсоні: Мама за технічною водою ходить на річку в 68 років

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів