Тарабарова зі сльозами зізналася, що змушена продати дім, та відповіла, чи досі подруга їй Тодоренко

12 вересня 2022, 17:10

Співачка Світлана Тарабарова зізналася в болісному рішенні, яке довелося прийняти їм із чоловіком. Омріяний будинок під Києвом, який вони придбали в кредит у забудовника незадовго до війни, тепер доведеться продати через тяжку фінансову ситуацію.

Про це Світлана розказала в інтерв'ю "Слава +".

"Нам пощастило, пів року на нас ніхто не тиснув, власник містечка розумів, що моя робота, мій бізнес повністю помер, так би мовити. Шоубізнес помер 24-го лютого, він лише на благодійних засадах для всіх абсолютно артистів. Якщо хтось там каже, що він заробляє якісь мільйони доларів - не вірте в це. Так, десь там щось проскакує, але не у багатьох. В нас роботи поки що за гроші не було", - поділилася TARABAROVA.

 
Світлана з чоловіком та дітьми встигла прожити у своєму домі менше двох років
фото з instagram тарабарової

Вона зізналася, що це - найболючіша тема для неї та її родини.

"...Нам потрібно віддавати, а ми не знаємо, де взяти ці гроші. І прийняли рішення, що будемо продавати", - сказала артистка, не стримавши сліз, але попросила на зважати на її емоційний стан.

"Це просто речі, до них не можна прив'язуватися. Просто що робити? Тому будемо шукати людину, яка в класні руки забере те, що ми викохали", - додала Тарабарова.

Співачка намагається не забувати про те, що все, що стається - на краще. Адже найголовніша цінність - це життя.

Зі слів виконавиці, через безгрошів'я вони з чоловіком наразі навіть не мають змоги оплачувати садочок своєму синові Івану. Цю статтю витрат, із власної ініціативи, взяли на себе хрещені хлопчика.

До слова, виявляється, Світлана продовжує спілкуватися і з іншою раніше близькою їй людиною, Регіною Тодоренко. Але під час війни це буває дуже рідко. Тарабарова не розуміє, чому Тодоренко мовчить про війну в Україні та спокійно світиться на парадних хідниках у Москві.

 
Цікаво, на які теми під час своїх рідкісних розмов балакають Тарабарова і Тодоренко

"Напевно, вона не була тут. Вона не чула вибухи, сирени. Певно, людина не може сприйняти це як... Хоча це, мабуть, я вже трішки починаю її захищати. Чесно, я не знаю, що відповідати на питання про Регіну. Тому і так рідко виходжу на інтерв'ю, на відео, тому що не знаю. Вперше в житті я не знаю, що відповісти", - сказала вона.

Світлана відповіла на запитання, чи досі вважає Регіну подругою.

"Я не можу сказати, що ні. Але я дуже на неї ображена, як і всі ми", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше Тарабарова розповідала про своїх рідних у тимчасово окупованому росіянами Херсоні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Тарабарова зізналася, що не розуміє селфі з розбитими російськими танками, та пояснила, чому зберегла уламки мін зі свого двору

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів