"Можна попросити ще просекко?": Кравець розказала, як застрягла у ліфті з 6-річними дітьми

5 грудня 2022, 16:20

Актриса Олена Кравець під час аварійних відключень світла опинилася в ліфті разом зі своїми 6-річними двійнятами.

У програмі "Тихий вечір" вона розказала, що робила в такій ситуації, і чого, на її думку, не вистачало у рятувальному боксі.

"Хочу розповісти історію, яка зі мною трапилась напередодні. Я не можу про неї не розказати. Щойно почалися аварійні відключення, сусідка у підзді поклала коробку для людей, які випадково можуть застрягти у ліфті.

Взагалі, є багато людей, які піклуються про своїх сусідів і ставлять багато різних коробок. Всі стараються", - почала свою розповідь Олена.


 
Акторка застрягла в ліфті зі своїми 6-річними двійнятами: Катрусею та Іванком

"А можна попросити просекко ще в коробочку? Я сама тоді зайду й додам, бо воно б мені дійсно знадобилося, щоби зняти стрес, бо ми таки зстрягли з дітьми. І нам дуже знадобився цей рятувальний бокс" - зізналася вона.

 
 
Наповнення "рятувальної" коробки може бути різним

"Ми їхали на Хелловін, спускаємося з нашого поверха, я кажу дітям: "Діти, а ви знаєте, для чого ця коробочка тут стоїть?". А вони кажуть: "Так, це для тих, хто застряг у ліфті". І саме в цей момент: "тух". Вирубається світло", - згадала Кравець.

"Ми постелили килимок на підлогу, запалили ліхтарик, дістали печиво і почали розповідати страшні історії. Сміялися", - такою була перша версія розповіді Олени.

"Всі оруть, я кричала деякий час навіть голосніше, ніж вони, аж поки вони не сказали: "Мамо, все, зупиняйся, нас рятують"", - розповіла Кравець другу, більш правдиву історію.

В Олени Кравець також є старша дочка Маша, яка з 16 років мешкає окремо від батьків.

Нагадаємо, раніше телеведуча Лілія Ребрик розказала, як розважається з дітьми без світла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дочка Кравець повернулася до Києва та "українізувала" свої тату. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів