"Курочка, пагорби і книжки": Кулеба зізнався, що мріє зробити після перемоги

8 грудня 2022, 11:15

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розказав, як його діти подорослішали та дисциплінувалися впродовж війни.

У програмі "Тихий вечір" він зізнався, що має скромну мрію, яку планує здійснити після перемоги.

"Війна - це тест для стосунків з дітьми та переосмислення цих стосунків. Коли я з Єгором (син Дмитра - ред.) зараз спілкуюся, йому 16 років, звісно, він підліток, сповнений енергії. У нього є бажання піти в ЗСУ, поїхати на фронт, робити свій внесок в перемогу", - розповів він.

 
скріншот з відео

"Я йому кажу: "На все свій час". Але він навчив мене тому, що діти, насправді, коли, знаєте, ми кажемо, що вони нічого не розуміють, вони все розуміють. Вони вміють адаптувати себе, обрати правильну модель поведінки для нової реальності. І те, як мої діти, від яких я ніколи не очікував цього, наскільки вони стали більш відповідальними, наскільки вони стали більш розсудливими", - наголосив Дмитро.

 

"Я мрію переїхати жити в село. В глибоке село, звідки мій батько. Там жила моя бабуся, там я завжди проводив літні канікули. Це в Полтавській області, це хутір. Воно має назву, але ми її палить не будемо.

Там така українська Тоскана: пагорби, гаї таки, ставок невеличкий, там все дуже мальовниче. І, чесно кажучи, в мене є мрія, хоча б рік пожити там, просто вести якесь невеличке господарство, тому що я, там, не дуже вправний фермер. Але мати якусь курочку, читати книжки і спілкуватися з людьми про їхні буденні якісь речі", - зізнався Дмитро.

Нагадаємо, у червні Кулеба зламав ногу. Однак продовжував працювати з гіпсом.

Раніше він також розказував, де перебувають його діти: син Єгор та донька Люба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не змовлялися": Гордон і Кулеба черевиками повторили за Зеленською і Байден. ФОТО

"Маніфест нашої перемоги": Кличко, Кулеба, Рудик та Арестович покрасувалися у вишиванках

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів