"Морила себе голодом": зірка "Сватів" Кошмал про зміни в харчуванні та в самій собі

9 грудня 2022, 16:00

Акторка Анна Кошмал, відома за серіалом "Свати" зізналася, що колись дуже нерозважливо ставилася до свого харчування, але тепер вона веганка. І це не єдина кардинальна зміна, яка відбулася в дівчині.

Усвідомити це - і поділитися думками з підписниками у Instagram - Аню підштовхнули знайдені фото з юності.

 
Зараз Кошмал 28

"Мало хто знає, але в підліткові роки я і жіночність були майже несумісними речима. Я танцювала хіп-хоп, приймала участь у батлах і навіть перемагала. Я носила широкі штани і вдягалася на секонді", - пригадала вона.

"До 20 років років я взагалі не замислювалася на тим що я їм і як це впливає на моє та здоров'я та свідомість. Я могла з'їсти декілька шоколадок на день, вживала занадто жирну їжу або, навпаки, морила себе голодом", - розповіла актриса.

Зі слів Кошмал, у юні роки вона постійно потребувала компанії, мовляв, їй здавалося, що лише самотні невдахи можуть проводити час, ходити в кіно чи кафе наодинці.

"Зараз, крізь роки все кардинально змінилося і я теж змінилась, і внутрішньо, і ззовні. Я віднайшла в собі витонченість і сексуальність; стала веганом та відношусь прискіпливо до всього, що вживаю; відчула себе цілісною та почала насолоджуватись перебуванням наодинці, навіть їздила у подорож сама. І це був один з найяскравіших досвідів в моєму житті", - похвалилася вона.

Нагадаємо, Кошмал розповідала, чи продовжує спілкуватися з колегами за серіалом із росії, які підтримали війну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зірка "Сватів" Кошмал показала, як шукала гармонію у стійці на голові

"Російська – не мова путіна": актор "Сватів" Капорін заявив, що не переходитиме на державну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів