"Роздягайся": Соловій з Жаданом у новому кліпі поганяли на мотоциклі та пристрасно поцілувалися

16 грудня 2022, 14:00

Співачка Христина Соловій випустила чуттєвий кліп на пісню "Юність" з письменником Сергієм Жаданом у головній ролі.

У відео Христина та Сергій зіграли історію кохання і показали романтичні та місцями пікантні моменти.

"До концерту пам’яті видатного музиканта Міська Барбари у 2021 році я створила кавер пісні "Я помру від застуди" легендарних "Мертвих Півнів" на слова Жадана. Ще тоді у нас із Сергієм виникла ідея створити щось цікаве разом.

Сергій Жадан - найкраще втілив образ головного героя, бо у його поезії так само присутня "вічна юність", а в його особистості відчуваю збірний образ дорослої української культури. Українська незалежна музика та література, на яких я зростала, завжди є і будуть джерелом натхнення для моїх пісень", - запевнила Христина.


 
Соловій з Жаданом відтворили історію кохання
скріншот з відео

"Це була унікальна нагода опинитися в кадрі з улюбленою співачкою. Мені подобається ця пісня - вона світла й печальна водночас. Під такі пісні люди закохуються й освідчуються. Працювати було легко й цікаво. З Христиною загалом легко й цікаво.

Вийшла чуттєва історія стосунків чоловіка й жінки - стосунків, що долають час і запалюють повітря. Доволі природно вийшло, як на мене. Христина виразна й переконлива. І в кадрі і поза ним. Їй хочеться підспівувати. Тому, думаю, ми ще всіх здивуємо", - заінтригував Жадан.

 
Здається, на знімальному майданчику було дуже гаряче
 

"Юність дуже зваблива для кожного і кожної з нас. Їй ще нічого не страшно, вона на все здатна, бо не знає, чого не можна. Це таке нестримне бажання жити і любити, яке я понад усе хотіла би у собі зберегти. Моя пісня також про нашу країну сьогодні. Про українську культуру, яку любиш і живеш нею не тому, що патріотизм чи так навчили, а тому, що вона сильна і зваблива водночас", - додала виконавиця.

Нагадаємо, на початку війни Соловій перебувала в Україні і активно підтримувала країну на творчому фронті.

Протягом цього часу співачка записала чимало пісень: "Українська лють", "Я твоя зброя" тощо.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я твоя зброя": Соловій присвятила захисникам України пісню, яка народилася за лічені години до початку війни

1400 бабусь та дідусів: як Соловій в Києві життєлюбів годувала

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів