"Хоч на хвилину повернутися в мирні часи": Осадча під час тривоги поміркувала про доречність новорічних святкувань

17 грудня 2022, 12:55

Телеведуча Катя Осадча, яка однією з перших розкритикувала версальську вечірку Санти Дімопулос із подружками, замислилася про доречність новорічних святкувань цієї зими.

Своїми думками мама двох малюків поділилася в Instagram, коли в столиці тривала чергова повітряна тривога.

"Чи на часі цього року новорічні свята? Чи на часі ялинка, чи будь-який прояв святкування? Особливо, коли після обстрілів повернення світла і води - вже неймовірне свято. Нові тривоги (як зараз) взагалі наводять на бажання скасувати все...", - написала Катя.

 
Із наближенням Нового року це питання зараз ставить собі не лише Катерина
фото з instagram осадчої

"Було багато суперечок з приводу ялинки в Києві, але в Бучі прикрашена ялинка стала символом відродження, в Харкові головну ялинку прикрасили на станції метро і вона символ незламного міста. Ми, звичайно, хочемо хоч на хвилину повернутися в мирні часи і відчути свято, але в той самий час усвідомлення оточуючих жахів аж ніяк не поєднується з святковим настроєм", - зізналася Осадча.

 
Осадча розповіла, яке рішення щодо цього прийняли вони з Юрієм Горбуновим

"Зрештою вдома вирішили, що свято має бути у дітей. Для них важливо мати радощі в цей час. Звичайно, ми не зможемо святкувати так, як це було в минулих роках, та і немає на це бажання, але ми все одно можемо знайти способи зробити його особливим для наших діток, тому плани на ці вихідні наступні: прикрасити ялинку, підготуватись до Миколая і бути разом", - зазначила телеведуча.

Нагадаємо, раніше Катерина ділилася думками про доречність ведення соцмереж під час війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Збиралася навпомацки: Осадча у м'ятному костюмі підбадьорила українців


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів