"Усвідомлюю недоречність": Осадча поміркувала про ведення соцмереж під час війни

4 листопада 2022, 13:00

Телеведуча Катерина Осадча підняла актуальну тему етикету у мережі серед українців під час війни.

У пості в Instagram вона поміркувала, чи доречно порівнювати дії людей, які перебувають в різних місцях та обставинах, і закликала не конфліктувати.

"Мої пости в стрічці стали не такими частими, я часто усвідомлюю всю недоречність, коли так багато жаху навколо… Я щодня гортаю стрічку Instagram і щодня замислююся про соцмережі під час війни. Ми перші, хто йде цим шляхом, ми перша нація в світі, хто має розвинуті мережі з багатомільйонною аудиторією і переживає жах війни в прямому ефірі", - зазначила телеведуча.

 
"Я часто не розумію, як говорити з вами, адже всім по-різному погано, всім по-різному зле, а подекуди нестерпно", - зізналася зірка

"За 8 місяців війни все загострилось: наші відчуття, що комусь не та кава в Варшаві, а в когось нема вже 8 місяців води в Миколаєві; хтось допомагає нонстоп, а хтось не має змоги підняти себе з відчаю; хтось мандрує, а хтось заряджає павербанк і збирає дітей на ніч в сховище...

Хтось жаліється на ліжко в орендованій квартирі на заході, а хтось спить з дітьми в лісосмузі під Нікополем, адже туди не добиває артилерія", - написала Катя.

 

"Я неймовірно вдячна, що ви відгукуєтесь на всі мої ініціативи. Я знаю, що ви в мене найчуйніші і найкрутіші. Дякую, що ви зі мною попри те, що я іноді втрачаю сенс постити нонстоп своє життя", - підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше колега Катерини, телеведуча Маша Єфосиніна зізналася, які емоції викликають у неї мовні "срачі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Наш спільний родинний фронт": Осадча розказала, як разом із чоловіком допомагає синам переживати війну

"Приїзд організуємо": Осадча запропонувала вагітній Тодоренко народжувати в бомбосховищі

"Где вы были 8 лет?": Осадча розповіла про війну на Донбасі та закликала росіян діяти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів