"Не переїжджаю": Гросу пояснила, навіщо опинилася в закордоні

19 грудня 2022, 09:46

Співачка Аліна Гросу вперше під час війни виїхала з України. Що вона поробляє у Сполучених Штатах, артистка пояснила у своєму Instagram.

Допис Аліна присвятила своїй мамі-іменинниці.

"Сьогодні в моєї прекрасної матусі День народження, і я від усієї душі її вже привітала…але тепер лише на відстані", - написала зірка.

 
Аліна поділилася архівним кадром із мамою
фото з instagram гросу

"Зараз я знаходжуся в LA, підвищую акторську та вокальну кваліфікацію. Благодійністю я не перестаю займатися, частково залишила цю добру справу своїм батькам, все інше мені вдається робити звідси. Хочу, щоб моєю країною і нашими людьми пишалися звідусіль. І де б я не була, хочу залишатися корисною", - додала вона.

 
Співачка з користю проводить час у Лос-Анджелесі

У коментарях Гросу відповіла на докір когось із підписників, мовляв, на відстані свою країну любити легше. Вона наголосила, що була в Україні всі останні майже 10 місяців.

"Так що ця тема мене не стосується, я була, доки відчувала, що потрібна не тільки допомога, а і моя особиста присутність. Я, напевно, одна з небагатьох, хто постійно був у країні, не виїхав в перші ж дні, а залишався з людьми!", - наголосила Аліна.

Співачка запевнила, що не має наміру назовсім переїздити до Америки.

 

Нагадаємо, російський актор Роман Полянський, з яким зустрічалася Аліна, не висловлював своєї позиції щодо війни, а восени засвітився у Москві на прем'єрі стрічки режисера, що підтримує "спецоперацію". Раніше ж співак Павло Зібров, друг родини Гросу, запевняв, що її бойфренд завзято підтримує Україну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Перший новий рік, там де нас нема": Гросу у чорно-білому кліпі заспівала про розрив стосунків


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів