Kalush про скандал стосовно тексту нової пісні: "Ви побачили іншу сутність"

21 грудня 2022, 11:45

На тлі скандалів щодо рядків нової пісні Kalush та Skofka "Батьківщина", один з авторів роботи пояснив, що саме мав на увазі.

У своєму Instagram фронтмен Kalush Олег Псюк запевнив, що фанати не зовсім правильно зрозуміли слова: "Воля - це дівчина, що любить дім, тільки руским би не дала".

"Так от, люди, напишу не для "ЗМІ", (вони все одно роздують так, як вони захочуть), а напишу для вас, людей, українців, наших зі Skofka фанів, яких ми дуже цінуємо. У цьому рядку я заклав зовсім інший зміст, від того що ви почули.

Я писав про ДІМ, а не про дівчину. ДІМ* би не дала, ДІМ* би не ВІДдала, тому що любить! Загалом, я мав на увазі: "Воля - це дівчина яка любить свій ДІМ, свою Батьківщину", (трек цей же про неї, а не про дівчину), і цей ДІМ вона б не віддала "руским"", - спробували пояснити музиканти.


 
Через некоректні рядки пісні, виконавців звинуватили у графоманстві, сексизмі, дилетантизмі та мізогінії
фото з instagram

"Але при написанні (хто пише музику, той мене зрозуміє) часом ми скорочуємо якісь слова, якісь прибираємо, щоб воно влізло по звучанню. Вже розумію, що я невдало скоротив, і ви побачили іншу суть, образливу! Образливу, комусь для "Волі", комусь для "Дівчини". За що мені прикро, і вибачте мені, як би це складно не було.

Але і вас прошу поставитись з розумінням, тому що ми зі Скофом робили цей трек для вас, для України, і дуже дивно було б, якщо ми спеціально вирішили б вкласти такий поганий зміст, і "вистрілити собі в ногу"", - написав Олег.

 

"Знаєте, я розумію що для ЗМІ - це робота (на якій вони заробляють рейтинги та гроші), а для хейтерів - це подарунок перед святами. Але для вас, наші свідомі слухачі, ми старались, і ви вирішуєте, що чути там, у тому вже доволі популярному рядку", - підсумував він.

Нагадаємо, 17-го грудня відбувся фінал Нацвідбору на Євробачення-2023, де переміг гурт TVORCHI.

Але нещодавно співачка Krutь, яка посіла друге місце, відставши від гурту Tvorchi на однісінький бал, звернулася до Суспільного, висунувши два зауваження.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів