Крила та колосся: цікавинки "войовничого" луку Апанасенко на "Міс Всесвіт"

21 грудня 2022, 15:00

Уродженка Чернігова Вікторія Апанасенко продовжує активно готуватися до конкурсу краси "Міс Всесвіт".

Національний комітет "Міс Україна Всесвіт" презентував світлини костюма під назвою "Воїн світла", який створювали для виходу Апанасенко у шоу національних костюмів.

"У цей нелегкий для нашої Батьківщини час ми довго думали: яким має бути образ, що символізує нашу країну? Який "меседж" він має нести усьому світу? Про що мають розповісти його деталі?

Ми навіть провели голосування серед громадськості за те, якою вони хочуть метафорично бачити нашу країну: відтворити трагізм українського сьогодення чи показати Україну у світлому образі, який продемонструє український дух та силу нашого народу", - прокоментувала президентка конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова.


 
Костюм створювали в Україні протягом чотирьох місяців в екстремальних умовах, під звуки сирен, без електроенергії та у світлі свічок
фото пресслужби

"Більшість проголосувала за другу версію. При створенні образу використовувалися власна ідея Вікторіі та її особисте бачення", - розказала вона.

Костюм "Воїн Світла" символізує боротьбу нашої нації з пітьмою та оберігає, наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем. В руках у Вікторії зброя, її тіло в обладунках, водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором. В образі використані 5 основних матеріалів та елементів. Монолітний комбінезон, що символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію.

 
Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками

Біла сукня, яка складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та, створеної на сучасний лад, крайки, тобто паску.

Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами.

 
Костюм "Воїн Світла" розроблений та створений відомою українською дизайнеркою Лесею Патокою, яка раніше розробляла образи для Onuka, Джамали, Бумбокс, Pianoбой, Сергія Бабкіна, Олі Полякової та інших

"Нам так важливо було створити образ не просто красивої, а й сильної духом дівчини, що уособлює в собі всю Україну - незламну, сміливу, вільну. Попри всі складнощі і виклики, ми впорались зі створенням образу вчасно, адже кожен з нас - воїн у своїй справі.

"Воїн світла" - це уособлення внутрішньої сили українців, нашої сміливості, рішучості та любові до волі, що тече в нашій крові. В цей костюм я хотіла закласти ідею, що війна не спроможна зламати нашу міць та знебарвити наші серця. Україна обов’язково відродиться як фенікс, розквітне та засяє променями доброти та віри", - прокоментувала сама учасниця конкурсу.

Нагадаємо, конкурс краси "Міс Всесвіт-2022" відбудеться 14-го січня 2023 року у місті Новий Орлеан, штат Луїзіана, США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Міс Україна Всесвіт Апанасенко розказала, чому волонтерила на кухні нафарбована

Вікторія Апанасенко виклала відео зі свого тренування

"Міс Україна Всесвіт" Апанасенко попозувала в акваріумі з квітами. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів