"Виглядаю поганенько": "Міс Україна Всесвіт" Апанасенко розказала, чому волонтерила на кухні нафарбована

23 червня 2022, 17:00

Володарка звання "Міс Україна Всесвіт"-2022, 28-річна Вікторія Апанасенко продовжує ділитися фактами про себе і відповідати на запитання фанатів.

В інтерв'ю для KP.UA красуня розказала про свій образ в Instagram і пояснила, чому волонтерила з яскравим мейкапом.

Як виявилося, підписники захейтили Віку за фотографію з пиріжками, зроблену під час її волонтерства. Їх обурив яскравий зовнішній вигляд дівчини.

 
фото з instagram апанасенко

"Я дуже чутлива людина, і мені насправді було дуже боляче. Але це певною мірою й моя помилка. Я вже казала, що я доволі закрита особистість, тому ніхто із моїх підписників, з ким ми не знайомі у реальному житті, не знає, яка я людина", - зазначила Апанасенко.

"У житті я дуже проста і відкрита дівчина. А у соцмережах створився не зовсім правильний мій образ. У соцмережах я завжди транслювала лише свої фотосесії, зйомки і жила з девізом: кому захочеться знати мене краще, той знатиме, а всім іншим це й не потрібно транслювати", - додала дівчина.

 
За пафосними знімками у люксовому одягу біля літаків і автівок ховається проста і душевна Віка

овляв, як оця модель може займатися волонтерством, а чого вона фарбується, а навіщо фарбуватися на кухню, от у нас, приміром, не вистачало часу на фарбування… В мене дуже великий досвід роботи - я вмію фарбуватися дуже швидко. До того ж особисто мені це допомагало хоч якось триматися, не зламатися", - запевнила Вікторія.

 
За словами володарки звання "Міс Україна Всесвіт", коли вона почала займатися волонтерською діяльністю, це викликало сильний резонанс у суспільства

"А ще у нашій команді волонтерили багато професійних фотографів, й інколи, щоб збирати донати, вони знімали все те, що у нас відбувається на кухні. І от приходжу я вперше, ненафарбована, з синцями під очима, змучена, виглядаю, на мою думку, дуже поганенько, це зараз вже важу 45 кг, а тоді зовсім не для фото. Тому вирішила хоч фарбуватися, щоб не виглядати "як з хреста знята".

Але більшість людей підтримували, писали, що нормально фарбуватися, робити зачіску, все те, що тебе особисто підтримує у цей момент, дозволяє вижити емоційно, морально і фізично. У моєму випадку це був макіяж", - підсумувала вона.

Нагадаємо, Вікторію Апанасенко ми вже бачили на конкурсі торік, коли перемогла Анна Неплях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Корона "Міс Всесвіт"-2021 дісталася 21-річній моделі з Індії

"Міс Україна Всесвіт"-2021 Неплях про любов до горілки, табу в сексі та ескорт-чутки

Білик, Онопка в прозорій сукні та Тігіпко з молодою жінкою: як "Міс Україна Всесвіт"-2021 обирали. РЕПОРТАЖ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів