"Аж мурашки по тілу": Юрушева у патріотичній кофтинці поділилася враженнями від української мови

23 грудня 2022, 15:10

Власниця київського готельного бізнесу Єлизавета Юрушева поділилася враженнями від свого переходу на українську мову.

Ліза, яка вільно розмовляє німецькою та англійською, здивована багатством солов'їної і тепер навіть соромиться, що не знала цього раніше.

Про це вона розповіла в Instagram.

"Це якесь моє відкриття цього року? і мені навіть соромно, що я його відкрила для себе тільки зараз. Я в шоці!🥰 Я неймовірно вражена багатством української мови! Настільки чуттєва! Я просто в захваті, правда! З кожним днем дізнаюсь про мову стільки нового і цікавого, що іноді аж мурашки по тілу!", - запевнила Юрушева.


 
Юрушева раніше виправдовувалася за те, що після початку повномасштабної війни продовжувала говорити російською

"Ось наприклад ви знали, що "кохаю" та "люблю" в українській мові мають різне значення? Татуся (донька - ред..) завжди мене питала, яка різниця між моєю любов’ю до неї та тата. Я намагалась завжди пояснити шось про почуття, але ніколи так і не вдавалось переконати, шо це дві різні історїї. Але тепер коли я почала вчити укр, я їй пояснила, що тата я кохаю, а дітей та батьківщину можна тільки любити❤️", - зізналася Єлизавета.

 
А зараз вона отримує задоволення від української

"А ще в українській мові є чотири різні слова для визначення різних типів відносин по типу робочих, романтичних і тд. І це так круто! Я дуже натхненна зараз вивченням, сподіваюсь, скоро буду вільно спілкуватися.
До речі, мене тут часто питають, чому я не вчу італійську, але говорю всім, шо зараз в мене інша мета – вивчити нашу неймовірно гарну мову!💙💛", - запевнилла вона.

Нагадаємо, нещодавно Ліза зізналася, чи бачиться з чоловіком під час війни та чи звикла до життя за кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Юрушева вперше показала личко 8-місячної доньки. ФОТО

Розмальована Юрушева показала, у яких розвагах не змогла відмовити доньці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів