Секс без табу, утримання від алкоголю та підживлення природою: гороскоп на 2023 рік від Світлани Вольнової

Секс без табу, утримання від алкоголю та підживлення природою: гороскоп на 2023 рік від Світлани Вольнової

30 грудня 2022, 09:30

Настає 2023 рік, господарями якого є м'які та пухнасті звірята: кролик і котик.

Перший - плідний, але всередині сповнений страху, другий - ласкавий, але не проти стягнути смачний шматочок під шумок. Тож розслабитися наступного року нам навряд чи вдасться. І програється він для кожного за своїм сценарієм: хтось придбає, а хтось утратить все.

Щоб досягти успіху в 2023 році, потрібно поставити себе в рамки: режим дня, фізичні вправи, відмова від куріння та алкоголю. Я не жартую: саме вживання алкоголю позбавлятиме удачі в новому році.

У стресових ситуаціях показані дихальні практики та підживлення від природи - головного цілителя 2023 року.


Також для успіху потрібно навчитися бути незалежними, як від режиму дня, так і від колег. Тут я б побажала кожному з нас отримати в подарунок від Санта-Клауса генератори та безкоштовний інтернет від Ілона Маска, щоб цю незалежність було б легше здійснити!

 

На жаль, війна продовжиться, проте Вищі Сили будуть на боці України.

У політиці з'являться нові харизматичні лідери, які вміють в інших вселяти героїзм, незламність і оптимізм. У деяких країнах відбудуться зміни урядів: люди побачать справжні обличчя тих, кому тривалий час вірили.

Інвестиціями майбутнього стануть продукти, здоров'я та земля.

У другій половині року з'являться джерела енергії засновані на воді, квантові комп'ютери, домашні роботи стануть більш досконалими.

Ну та Бог із ними, з роботами…. Що ж відбуватиметься у стосунках у рік велелюбного Кролика? І ось тут починається найцікавіше: протягом наступних років з сексу будуть зняті табу, багато умовностей залишаться в минулому. Тепер секс потрібний не тим, хто забезпечує матеріальний стан, а з тим, кого хоче Душа, з ким є натхнення.

 

Особисті стосунки будуть розглядатися через людяність та підтримку. У 2023 багато пар захочуть офіційно оформити свої стосунки. У самотніх з'явиться шанс зустріти свою людину за умови любові та поваги до себе.

Ти і твій внутрішній ресурсний стан, твоя Сила Духу, оптимізм і надія на краще допоможуть пережити будь-які труднощі і гідно прожити рік 2023.

Бажаю нам усім цього стану, здоров'я вашим близьким, даху над головою і тепла. І нехай ангели-охоронці допоможуть! З прийдешнім 2023 роком! Віримо у краще і у Перемогу!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів